Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
860 808 zł
Umowa zawarta
30 marca 2026
Okres realizacji
do 20 grudnia 2027
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi dekorowania ulic, placów i mostów flagami na drzewcach na czas trwania obchodów świąt, rocznic i uroczystości o charakterze państwowym lub miejskim w 2026 i 2027 roku w Warszawie

Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi dekorowania ulic, placów i mostów flagami na drzewcach na czas trwania obchodów…”, wybierając ofertę wykonawcy WAREXPO Sp. z o.o. Wartość umowy: 860 808 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Miasto Stołeczne WarszawaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 21 kwietnia 2026
Wartość umowy
860 808 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 lutego 2026

    Termin ofert: 27 lutego 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    21 kwietnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy WAREXPO Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 860 808,12 zł (umowę zawarto 30 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 grudnia 2027 r..

  • 5

    Zamówienie zostało udzielone w trybie podstawowym.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail