„Wykonywanie przeglądów technicznych oraz kompleksowa naprawa i konserwacja ambulansów sanitarnych” .
Zamawiający Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie (Krosno, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonywanie przeglądów technicznych oraz kompleksowa naprawa i konserwacja ambulansów…”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Handlowo Usługowa "EKO AUTO" S.C. Kamil Supel, Jan Supel. Wartość umowy: 378 470 zł.
- Wartość umowy
- 378 470 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=205, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Zamiar zawarcia umowy
07 kwietnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
21 kwietnia 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Handlowo Usługowa "EKO AUTO" S.C. Kamil Supel, Jan Supel (Korczyna), mała firma.
- 2
UmowaWartość umowy: 378 470,00 zł (umowę zawarto 15 kwietnia 2026 r.).
- 3
TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.
- 4
Zamówienie udzielone w trybie z wolnej ręki.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Rola zamawiającego | Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego |
| 1.2.) | Nazwa zamawiającego | SAMODZIELNE PUBLICZNE POGOTOWIE RATUNKOWE W KROŚNIE |
| 1.4) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 370441499 |
| 1.5) | Adres zamawiającego | |
| 1.5.1.) | Ulica | ul. Grodzka 45 |
| 1.5.2.) | Miejscowość | Krosno |
| 1.5.3.) | Kod pocztowy | 38-400 |
| 1.5.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.5.5.) | Kraj | Polska |
| 1.5.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL821 - Krośnieński |
| 1.5.7.) | Numer telefonu | 13 43 202 22 |
| 1.5.9.) | Adres poczty elektronicznej | pogotowie.ratunkowe@999krosno.pl |
| 1.5.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.999krosno.pl |
| 1.6.) | Adres strony internetowej prowadzonego postępowania | https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-caa3137a-1bda-4299-a1e4-940532cf8436 |
| 1.7.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
| 1.8.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Zdrowie |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Ogłoszenie dotyczy | Zamówienia publicznego |
| 2.2.) | Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług | Nie |
| 2.3.) | Nazwa zamówienia albo umowy ramowej | „Wykonywanie przeglądów technicznych oraz kompleksowa naprawa i konserwacja ambulansów sanitarnych” . |
| 2.4.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-caa3137a-1bda-4299-a1e4-940532cf8436 |
| 2.5.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00208220 |
| 2.6.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.7.) | Data ogłoszenia | 2026-04-21 |
| 2.8.) | Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań | Tak |
| 2.9.) | Numer planu postępowań w BZP | 2026/BZP 00065318/02/P |
| 2.10.) | Identyfikator pozycji planu postępowań | 1.3.1 Wykonywanie przeglądów technicznych oraz kompleksowa naprawa ambulansów dla SPPR w Krośnie. |
| 2.11.) | Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 2.13.) | Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy | Tak |
| 2.14.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00186492 |
Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy |
| 3.1.1.) | Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki | Przedmiot zamówienia był objęty postępowaniem prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji (art. 275 pkt. 1) - ogłoszenie o zamówieniu nr 2026/BZP 00156192 z dnia 16.03.2026 r. |
| 3.1.2.) | Identyfikator wcześniejszego postępowania | ocds-148610-9c232593-f914-4c45-a6eb-edcdd7fb5f53 |
Przedmiot zamówienia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Numer referencyjny | SPPR-ZP/5/2026 |
| 4.2.) | Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania | Nie |
| 4.4.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 4.5.1.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem umowy jest: serwis oraz przeglądy eksploatacyjne, naprawy bieżące, sezonowa przechowalnia oraz wymiana kół i opon, serwis kół w ambulansach sanitarnych należących do Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie, ul. Grodzka 45, 38 – 400 Krosno. |
| 4.5.3.) | Główny kod CPV | 50112000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów |
| 4.5.4.) | Dodatkowy kod CPV | 50100000-6 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługi |
Zakończenie postępowania
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania | Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy |
Wykonawca, któremu udzielono zamówienia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 7.1.) | Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia | Nie |
| 7.2.) | Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy | Mały przedsiębiorca |
| 7.3.) | Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia | |
| 7.3.1) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia | Firma Handlowo Usługowa "EKO AUTO" S.C. Kamil Supel, Jan Supel |
| 7.3.2) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP: 684-263-79-36 |
| 7.3.3) | Ulica | Spółdzielcza 4 |
| 7.3.4) | Miejscowość | Korczyna |
| 7.3.5) | Kod pocztowy | 38-420 |
| 7.3.6.) | Województwo | podkarpackie |
| 7.3.7.) | Kraj | Polska |
| 7.4.) | Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom? | Nie |
Umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 8.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-04-15 |
| 8.2.) | Wartość umowy/umowy ramowej | 378470,00 PLN |
| 8.3.) | Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej | 12 miesiące |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).