Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
334 560 zł
Umowa zawarta
15 kwietnia 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 334 560 zł – 427 548 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Skrócenie okresu realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont cząstkowy nawierzchni dróg i ulic na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska

Zamawiający Gmina Kalwaria Zebrzydowska (Kalwaria Zebrzydowska, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont cząstkowy nawierzchni dróg i ulic na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe TRANSDRÓG Kaczmarczyk Spółka Jawna. Wartość umowy: 334 560 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
334 560 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe TRANSDRÓG Kaczmarczyk Spółka Jawna (Zawoja 1962), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 334 560,00 zł (umowę zawarto 15 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 334 560,00 zł do 427 548,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

  • 5

    WykonawcaPrzetarg na remont cząstkowy nawierzchni dróg wygrała firma "MAX-BUD" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kalwaria Zebrzydowska

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072182060

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Mickiewicza 7

1.5.2.)Miejscowość

Kalwaria Zebrzydowska

1.5.3.)Kod pocztowy

34-130

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.5.7.)Numer telefonu

338766218

1.5.8.)Numer faksu

338766301

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@kalwaria-zebrzydowska.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kalwaria-zebrzydowska.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8d59996b-fd41-46c3-833c-3208b5e05027

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont cząstkowy nawierzchni dróg i ulic na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8d59996b-fd41-46c3-833c-3208b5e05027

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00207098

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00025057/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Remont cząstkowy nawierzchni dróg i ulic na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.4.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

730200,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane

remont cząstkowy nawierzchni dróg i ulic na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska przy użyciu mieszanki mineralno-asfaltowej wbudowanej ręcznie, przy pomocy rozścielacza mas bitumicznych oraz remontera drogowego. 2. Szczegółowy zakres robót określony został w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, przedmiarze robót oraz dokumentacji projektowej, załączonych do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

334560,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

427548,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

334560,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe TRANSDRÓG Kaczmarczyk Spółka Jawna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5521593488

7.3.4)Miejscowość

Zawoja 1962

7.3.5)Kod pocztowy

34-222

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

334560,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

W wartości zamówienia określonej w sekcji IV pkt 4.3 uwzględniono wartość zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kalwaria Zebrzydowska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kalwaria Zebrzydowska.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 334 560 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe TRANSDRÓG Kaczmarczyk Spółka Jawna (Zawoja 1962). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.