Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
938 150 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    791 791 zł
    9 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    146 359 zł
    9 ofert
Oferty w postępowaniu
18 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Rozbudowa infrastruktury ruchu drogowego na terenie Gminy Dydnia”

Zamawiający Gmina Dydnia (Dydnia, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa infrastruktury ruchu drogowego na terenie Gminy Dydnia”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 938 150 zł. Złożono 18 ofert.

Zamawiający: Gmina DydniaDydnia, Podkarpackie (powiat Brzozowski →)opublikowano 20 kwietnia 2026
Łączna wartość umów
938 150 zł
Liczba ofert
18 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 lutego 2026

    Termin ofert: 12 marca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    20 kwietnia 2026

    9 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: WOLBUD95 PPHT A.Wolanin Sp.J. (część 1); Transprzęt Sp. z o.o. Sp.k. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 938 150,21 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA DYDNIA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370440212

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

224

1.5.2.)Miejscowość

Dydnia

1.5.3.)Kod pocztowy

36-204

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.7.)Numer telefonu

(13) 430 30 02

1.5.8.)Numer faksu

(13) 430 31 94

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@gminadydnia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gminadydnia.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_dydnia

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Rozbudowa infrastruktury ruchu drogowego na terenie Gminy Dydnia”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1ffa5ce8-9c9b-4c9e-9794-24e210636751

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00206089

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00096285/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Rozbudowa infrastruktury ruchu pieszego na terenie Gminy Dydnia, część 1. Budowa chodnika w miejscowości Jabłonka, część 2. Budowa chodnika w miejscowości Grabówka

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Program Regionalny Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Priorytet nr: FEPK.04 Mobilność i łączność

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00126051

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 835 relacji Lublin – Wysokie – Biłgoraj – Sieniawa – Przeworsk – Kańczuga – Dynów – Grabownica Starzeńska polegająca na budowie drogi dla pieszych na odcinku od km 214 + 640 do km 215 + 010 str. Lewa wraz z przebudową zjazdów zwykłych w km 214+672,09; 214+703,72; 214+730,00; 214+878,68; 214+903,83; 214+947,48; 214+969,90 str. lewa w m. Jabłonka”

W ramach Części 1 przedmiotu zamówienia przewiduje się wykonanie robót budowlanych obejmujących swym zakresem w szczególności:
a) wykonanie niezbędnych robót przygotowawczych i rozbiórkowych;
b) wykonanie robót ziemnych (wykopów i nasypów);
c) wykonanie kanalizacji deszczowej i innych elementów odwodnienia drogi, w tym betonowych ścieków korytkowych;
d) wykonanie przepustów rurowych pod koroną drogi wraz z umocnieniem wlotów i wylotów;
e) wykonanie niezbędnych poszerzeń jezdni z nawierzchnią z betonu asfaltowego;
f) budowę chodnika dla pieszych i zjazdów z nawierzchnią z betonowej kostki brukowej;
g) wykonanie ściany oporowej;
h) wykonanie oznakowania pionowego i poziomego oraz urządzeń BRD;
i) wykonanie niezbędnych umocnień skarp;
j) wykonanie poboczy drogi;
k) wykonanie doświetlenia skrzyżowania;
l) inne prace o charakterze pomocniczym i porządkującym;
m) inwentaryzacja geodezyjna i dokumentacja powykonawcza.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.5.)Wartość części

1430000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Przebudowa drogi powiatowej Nr 2049R Niebocko - Grabówka - Falejówka w km 3+886 - 3+941 oraz drogi gminnej w km 0+000 - 0+020 polegająca na budowie drogi dla pieszych w miejscowości Grabówka”

W ramach Części 2 przedmiotu zamówienia przewiduje się wykonanie robót budowlanych obejmujących swym zakresem w szczególności:
a) wykonanie niezbędnych robót przygotowawczych i rozbiórkowych;
b) wykonanie robót ziemnych (wykopów i nasypów);
c) wykonanie kanalizacji deszczowej i innych elementów odwodnienia korpusu drogi;
d) wykonanie niezbędnych poszerzeń jezdni oraz zjazdów z nawierzchnią z betonu asfaltowego;
e) budowę chodnika dla pieszych z nawierzchnią z betonowej kostki brukowej;
f) wykonanie oznakowania pionowego i poziomego;
g) wykonanie poboczy drogi;
h) wykonanie zjazdów do gospodarstw i na drogi boczne;
i) inne prace o charakterze pomocniczym i porządkującym, w tym elementy małej architektury;
j) inwentaryzacja geodezyjna i dokumentacja powykonawcza.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

4.5.5.)Wartość części

185618,08 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

6

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

791791,26 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1080017,71 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

791791,26 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WOLBUD95 PPHT A.Wolanin Sp.J.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6861000565

7.3.4)Miejscowość

Przysietnica 646

7.3.5)Kod pocztowy

36-200

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

791791,26 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

170 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

146358,95 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

230975,35 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

146358,95 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Transprzęt Sp. z o.o. Sp.k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6871964974

7.3.4)Miejscowość

Zabłotce 51

7.3.5)Kod pocztowy

38-500

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

146358,95 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

120 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
761 443 zł
Próbka: 217 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
363 017 zł2 154 700 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 791 683 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
363 017 zł
Mediana
761 443 zł
Górny kwartyl
2 154 700 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Dydnia prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dydnia.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 938 150 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: WOLBUD95 PPHT A.Wolanin Sp.J. (Przysietnica 646). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.