Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
79 950 zł
Umowa zawarta
31 marca 2026
Okres realizacji
11 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 79 950 zł – 166 822 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa DP4339E wraz z rozbiórką i budową mostu – ul. Legionów w Tomaszowie Mazowieckim”

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Tomaszowie Mazowieckim (Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania…”, wybierając ofertę wykonawcy CONSIL Mateusz Chmielewski. Wartość umowy: 79 950 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
79 950 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 marca 2026

    Termin ofert: 12 marca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 kwietnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie odrzucono żadnych ofert, postępowanie nie zostało unieważnione.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy CONSIL Mateusz Chmielewski (Nowy Glinnik 5), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 79 950,00 zł (umowę zawarto 31 marca 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 79 950,00 zł do 166 822,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 11 miesiące.

  • 6

    A.C.D. Projekt Sp. z o.o.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Dróg Powiatowych w Tomaszowie Mazowieckim

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590653653

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Św. Antoniego 41

1.5.2.)Miejscowość

Tomaszów Mazowiecki

1.5.3.)Kod pocztowy

97-200

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.7.)Numer telefonu

44 7103314

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

drogi@powiat-tomaszowski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zdptomaszowmaz.bip.wikom.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-56f813e1-d8cf-407d-9946-64a0cc06bca8

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Wykonywanie obowiązków zarządcy dróg w zakresie planowania, budowy, przebudowy, remontu, utrzymania i ochrony dróg zgodnie z ustawą o drogach publicznych.

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa DP4339E wraz z rozbiórką i budową mostu – ul. Legionów w Tomaszowie Mazowieckim”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-56f813e1-d8cf-407d-9946-64a0cc06bca8

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00203330

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00080777/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.21 Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania inwestycyjnego pn

„Rozbudowa DP4339E wraz z rozbiórką i budową mostu – ul. Legionów w Tomaszowie Mazowieckim

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt nr FELD.04.02-IZ.00-0012/23 pod nazwą Rozbudowa DP 4339E wraz z rozbiórką i budową mostu – ul. Legionów w Tomaszowie Mazowieckim jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, Działanie FELD.04.02 Drogi Lokalne

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00136998

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZDP.3811.2.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania inwestycyjnego pn

„Rozbudowa DP4339E wraz z rozbiórką i budową mostu – ul. Legionów w Tomaszowie Mazowieckim”. 2. Do podstawowych obowiązków Wykonawcy należy zapewnienie inspektora nadzoru inwestorskiego w branży: mostowej, drogowej i sanitarnej, wykonującego wszystkie czynności przewidziane dla inspektora nadzoru na mocy przepisów ustawy z dnia 7 lipca 1994 roku - prawo budowlane (t. j. Dz. U. 2025 r, poz. 418) oraz niniejszej SWZ z załącznikami. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 1 do SWZ. 4. Opis przedmiotu zamówienia wskazujący na zakres realizowanych prac objętych nadzorem inwestorskim zamieszczono na stronie: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5b7af4fc-d7f4-47b4-8fbb-d01e24990fc8. Nadzór inwestorski objęty przedmiotem zamówienia obejmuje zakres wskazany w art. 25 ustawy Prawo budowlane oraz w niniejszej SWZ i stanowiących jej integralną część załącznikach.

4.5.3.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

71631300-3 - Usługi technicznego nadzoru budowlanego

71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

79950 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

166822,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

79950 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CONSIL Mateusz Chmielewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

773240394

7.3.4)Miejscowość

Nowy Glinnik 5

7.3.5)Kod pocztowy

97-217

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

79950,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

11 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71520000-9Usługi nadzoru budowlanego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
177 977 zł
Próbka: 52 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
45 195 zł343 782 zł
Rozstęp międzykwartylowy
298 587 zł
Źródło próbki
CPV 71520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
45 195 zł
Mediana
177 977 zł
Górny kwartyl
343 782 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatowych w Tomaszowie Mazowieckim prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tomaszów Mazowiecki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 79 950 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71520000-9 (Usługi nadzoru budowlanego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: CONSIL Mateusz Chmielewski (Nowy Glinnik 5). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.