Dostawę sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu FEMP.06.10-IP.01-0223/24 Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym w Gminie Czchów – zamówienie powtórzone.
Zamawiający Gmina Czchów (Czchów, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawę sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu FEMP.06.10-IP.01-0223/24…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 500 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3233, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie
30 stycznia 2026
Termin ofert: 12 lutego 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
18 marca 2026
6 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
17 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
17 kwietnia 2026
- Zmiana ogłoszenia
17 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
24 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Czchów |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 851660737 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Rynek 12 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Czchów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 32-860 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL217 - Tarnowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 146621716 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | gmina@czchow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.czchow.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-819204a7-fe13-4835-b6b7-3879fcfe9ed4 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00203193 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-04-17 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00084622 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu FEMP.06.10-IP.01-0223/24 Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym w Gminie Czchów |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawę sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Część nr 3 Dostawa sprzętu do Biofeedback 3.2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie 30213100-6 - Komputery przenośne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-03-16 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 30 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | HPM Michał Karpiński |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5110204545 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Bobrowniki 83 |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 26-903 |
| 4.3.6.) | Województwo | śląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 42000,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00161357/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-04-08 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 4200,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).