Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
295 847 zł
Umowa zawarta
14 kwietnia 2026
Okres realizacji
45 dni
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 295 847 zł – 408 607 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Przebudowa drogi powiatowej Nr 4015W w m. Mirów Stary – budowa chodnika”

Zamawiający Powiat Szydłowiecki - Zarząd Dróg Powiatowych w Szydłowcu (Szydłowiec, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi powiatowej Nr 4015W w m. Mirów Stary – budowa chodnika”, wybierając ofertę wykonawcy BUDROMOST-STARACHOWICE Sp. z o.o. Wartość umowy: 295 847 zł. Złożono 6 ofert.

Wartość umowy
295 847 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie odnotowano odrzuceń ofert ani unieważnienia postępowania.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BUDROMOST-STARACHOWICE Sp. z o.o. (Wąchock).

  • 3

    UmowaWartość umowy: 295 846,66 zł (umowę zawarto 14 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 295 846,66 zł do 408 607,17 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 45 dni.

  • 6

    WykonawcaPostępowanie wygrała firma PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH I BUDOWLANYCH SPÓŁKA AKCYJNA.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Szydłowiecki - Zarząd Dróg Powiatowych w Szydłowcu

1.3.)Oddział zamawiającego

ZDP-1

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 671944520

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kolejowa 78

1.5.2.)Miejscowość

Szydłowiec

1.5.3.)Kod pocztowy

26-500

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.7.)Numer telefonu

48 617 58 61

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

anna.nowocien@zdpszydlowiec.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zdpszydlowiec.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://powiatszydlowiecki.ezamawiajacy.pl/pn/SZYDLO/demand/270045/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Przebudowa drogi powiatowej Nr 4015W w m. Mirów Stary – budowa chodnika”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-687c5a72-d7ad-4d93-bb40-35a641fd6dd0

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00202434

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00062773/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.8 Przebudowa drogi powiatowej Nr 4015W w m. Mirów Stary - budowa chodnika

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00139474

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZDP.2410.5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Przebudowa drogi powiatowej Nr 4015W w m. Mirów Stary – budowa chodnika”
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej Nr 4015W w m. Mirów Stary – budowa chodnika”
2. W ramach inwestycji prowadzone będą roboty w zakresie przebudowy drogi powiatowej nr 4015W w miejscowości Mirów Stary – budowa chodnika na odcinku od km 0 + 000,00 do km 0 + 200,00 W ramach robót wykonane zostaną:
• Roboty rozbiórkowe i przygotowawcze,
• Odwodnienie korpusu drogowego,
• Podbudowy,
• Nawierzchnia,
• Roboty wykończeniowe,
• Elementy ulic,
2. Zakres prac szczegółowo określa dokumentacja projektowa, na którą składają się:
a. Dokumentacja techniczna - załącznik nr 8 do SWZ
b. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 9 do SWZ
c. Przedmiar robót - załącznik nr 10 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

295846,66 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

408607,17 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

295846,66 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BUDROMOST-STARACHOWICE Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6641936388

7.3.3)Ulica

Św. Rocha 31

7.3.4)Miejscowość

Wąchock

7.3.5)Kod pocztowy

27-215

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

295846,66 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Szydłowiecki - Zarząd Dróg Powiatowych w Szydłowcu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szydłowiec.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 295 847 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BUDROMOST-STARACHOWICE Sp. z o.o. (Wąchock). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.