Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
392 000 zł
Umowa zawarta
9 kwietnia 2026
Okres realizacji
50 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa echokardiografu w celu poprawy świadczenia usług opieki kardiologicznej w SCM Sp. z o. o.

Zamawiający Stobrawskie Centrum Medyczne Sp. z o. o. (Kup, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa echokardiografu w celu poprawy świadczenia usług opieki kardiologicznej w SCM Sp.…”, wybierając ofertę wykonawcy Intimex Sp. z o.o. Sp. K. Wartość umowy: 392 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Stobrawskie Centrum Medyczne Sp. z o. o.Kup, Opolskie (powiat Opolski →)opublikowano 16 kwietnia 2026
Wartość umowy
392 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie odnotowano odrzucenia żadnych ofert ani unieważnienia postępowania.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Intimex Sp. z o.o. Sp. K. (Warszawa).

  • 3

    UmowaWartość umowy: 392 000,00 zł (umowę zawarto 9 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    KryteriaKryteria oceny ofert obejmowały cenę i warunki gwarancji. Szczegółowe informacje nie są dostępne.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 50 dni.

  • 6

    Postępowanie prowadzone było w trybie podstawowym.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Stobrawskie Centrum Medyczne Sp. z o. o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 530938517

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Karola Miarki 14

1.5.2.)Miejscowość

Kup

1.5.3.)Kod pocztowy

46-082

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@szpital-kup.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital-kup.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1281764

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa echokardiografu w celu poprawy świadczenia usług opieki kardiologicznej w SCM Sp. z o. o.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e8d9049f-bb96-4bbe-a624-29a890f51bb2

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00202032

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Doposażenie Stobrawskiego Centrum Medycznego w celu poprawy świadczenia usług opieki kardiologicznej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00166806

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZPiZ.2710.9.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa echokardiografu w celu poprawy świadczenia usług opieki kardiologicznej w SCM Sp. z o. o. - zgodnie z szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia – zestawienie parametrów technicznych – stanowi załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33112340-3 - Echokardiografy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

392000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

392000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

392000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Intimex Sp. z o.o. Sp. K.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5361919431

7.3.3)Ulica

ul. Egejska 19/39

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-764

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

392000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

50 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33112340-3Echokardiografy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
379 630 zł
Próbka: 39 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
254 622 zł1 432 945 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 178 323 zł
Źródło próbki
CPV 33112· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
254 622 zł
Mediana
379 630 zł
Górny kwartyl
1 432 945 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Stobrawskie Centrum Medyczne Sp. z o. o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kup.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 392 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33112340-3 (Echokardiografy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Intimex Sp. z o.o. Sp. K. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.