Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
327 580 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    168 479 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    159 101 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa produktów przemiału ziarna oraz tłuszczy do jednostek organizacyjnych Służby Więziennej Okręgu Poznańskiego (Zakład Karny w Krzywańcu, Areszt Śledczy w Zielonej Górze)

Zamawiający Zakład Karny w Krzywańcu (Nowogród Bobrzański, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa produktów przemiału ziarna oraz tłuszczy do jednostek organizacyjnych Służby…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 327 580 zł. Złożono 12 ofert.

Łączna wartość umów
327 580 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 marca 2026

    Termin ofert: 11 marca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    16 kwietnia 2026

    6 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Wytwórnia Koncentratów spożywczych DORO Dorota Doberstajn (część 1); Hurt-Detal Mał-Mar Józef Kwieciński (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 327 580,26 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne "PAWLAK" Spółka Jawna

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail