Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 732 154 zł
Umowa zawarta
14 kwietnia 2026
Okres realizacji
150 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 1 732 154 zł – 2 079 702 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja i rękojmia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa przedłużenia ul. Kawaleryjskiej do ul. Rycerskiej

Zamawiający Miasto Suwałki (Suwałki, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa przedłużenia ul. Kawaleryjskiej do ul. Rycerskiej”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna. Wartość umowy: 1 732 154 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Miasto SuwałkiSuwałki, Podlaskieopublikowano 16 kwietnia 2026
Wartość umowy
1 732 154 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie było odrzuconych ofert ani unieważnienia postępowania.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna (Suwałki).

  • 3

    UmowaWartość umowy: 1 732 153,54 zł (umowę zawarto 14 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 1 732 153,54 zł do 2 079 701,55 zł.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 150 dni.

  • 6

    POL-DRÓG S.A.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail