ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przebudowa instalacji wody zimnej i ciepłej, instalacji kanalizacyjnej, pionów c.o. w łazienkach oraz przebudowy instalacji wentylacyjnej wraz z przebudową łazienek w D.S. Dwudziestolatka

Zamawiający Uniwersytet Wrocławski (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Przebudowa instalacji wody zimnej i ciepłej, instalacji kanalizacyjnej, pionów c.o. w…”. Termin składania ofert minął 14 maja 2026, 10:00. Planowany budżet: 6 474 916 zł. Wadium: 97 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Uniwersytet WrocławskiWrocław, Dolnośląskieopublikowano 15 kwietnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
6 474 916 zł
Wadium
97 000 zł
Termin składania ofert
14 maja 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena84%Okres gwarancji i rękojmi na wykonanie roboty10%Skrócenie terminu realizacji roboty6%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzebudowa instalacji wody zimnej (12 szt. pionów), ciepłej (12 szt.), kanalizacyjnej (12 szt.), pionów c.o. (12 szt.), instalacji wentylacyjnej oraz 12 łazienek w D.S. Dwudziestolatka z wymianą armatury i urządzeń grzewczych.

  • 2

    WarunkiWymagane certyfikaty CE, doświadczenie min. 3 lata w podobnych remontach budynków użyteczności publicznej, referencje z realizacji instalacji sanitarnych i wentylacyjnych w obiektach akademickich.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET WROCŁAWSKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001301

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Uniwersytecki 1

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-137

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@uwr.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uwr.edu.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa instalacji wody zimnej i ciepłej, instalacji kanalizacyjnej, pionów c.o. w łazienkach oraz przebudowy instalacji wentylacyjnej wraz z przebudową łazienek w D.S. Dwudziestolatka

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3431c39e-26f2-4e9f-9ab4-7ff04669afbd

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00200519

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00117907/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.10 Przebudowa instalacji wody zimnej i ciepłej, kanalizacji, pionów c.o. i wentylacji oraz łazienek w DS. Dwudziestolatka przy ul. Piastowskiej 1 we Wrocławiu, malowanie, osie 6–10, ETAP VII

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1275196

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem platformy.
Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z platformy dotyczące w szczególności logowania, składania wniosków o
wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu platformy
znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców" na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/45-
instrukcje.
Dodatkowe informacje znajdują się w część VIII SWZ.

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wszelkie informacje znajdują się w części VIII SWZ

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Wszelkie informacje znajdują się w części XXII SWZ

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Wszelkie informacje znajdują się w części XXII SWZ

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

BZP.2712.1.2026.WFP

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.5.)Wartość zamówienia

6474916,18 PLN

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa instalacji wody zimnej i ciepłej, instalacji kanalizacyjnej, pionów c.o. w łazienkach oraz przebudowy instalacji wentylacyjnej wraz z przebudową łazienek
w DS. Dwudziestolatka przy ul. Piastowskiej 1 we Wrocławiu wraz z malowaniem w osiach
6÷10 ETAP VII szczegółowo opisana w zał. nr 3 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia.
2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz w załącznikach stanowiących integralną część SWZ, w tym w szczególności zgodnie z zał. nr 3
do SWZ Opis przedmiotu zamówienia oraz zał. nr 4 do SWZ Projektowane postanowienia umowy określających zakres i warunki świadczenia usługi.
3. Zał. nr 3 do SWZ Dokumentacja techniczna to folder skompresowany o rozszerzeniu *zip, który zawiera pliki stanowiące opis przedmiotu zamówienia w postępowaniu, wśród których znajdują się:
1) Opis przedmiotu zamówienia
2) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót
3) Dokumentacja projektowa.

4.2.6.)Główny kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

360 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

84

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

okres gwarancji i rękojmi na wykonanie roboty

4.3.6.)Waga

10

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

skrócenie terminu realizacji roboty

4.3.6.)Waga

6,00

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:
zdolności technicznej lub zawodowej:
Wykonawca spełni warunek, jeśli wykaże, że:
a) w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał należycie co najmniej 1 (jedną) robotę budowlaną, w składzie której wchodził remont, przebudowa lub budowa instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej, c.o. oraz wentylacji mechanicznej z centralą o wydajności
po stronie nawiewnej nie mniejszej niż 3200 m³/h, a po stronie wywiewnej nie mniejszej niż 3500 m³/h wraz z kompletną automatyką o wartości części dotyczącej remontu i /lub przebudowy i/lub budowy min 4 000 000,00 zł brutto;
UWAGA
Do przeliczenia wartości występujących w innych walutach niż PLN Zamawiający jako kurs przeliczeniowy przyjmie średni kurs Narodowego Banku Polskiego (NBP) z dnia opublikowania ogłoszenia o zamówieniu w Biuletynie Zamówień Publicznych.
b) dysponuje lub będzie dysponował następującymi trzema osobami skierowanymi do realizacji zamówienia publicznego tj. posiadającymi prawo do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie w odpowiedniej specjalności w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994r. Prawo budowlane, zwaną uPB lub odpowiadające im uprawnienia wydane na podstawie wcześniejszych regulacji oraz ustawy 15 grudnia 2000r. o samorządach zawodowych architektów oraz inżynierów budownictwa, a w szczególności osobami posiadającymi uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania robotami budowlanymi w specjalnościach:
- Kierownik budowy posiadający uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno- budowlanej,
- Kierownik robót sanitarnych posiadający uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
- Kierownik robót elektrycznych posiadający uprawnienia do kierowania robotami elektrycznymi bez ograniczeń w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych oraz elektroenergetycznych.
Zamawiający dopuszcza łączenie opisanych powyżej funkcji.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Odpis lub informację z
Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4
uPzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub
ewidencji.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

1. Wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest
krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te
zostały wykonane – w oparciu o zał. nr 5 do SWZ Wykaz robót budowlanych;
2. Dowody określające, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje
bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z
przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne odpowiednie dokumenty;
3. Wykaz osób, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za
kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i
wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz
informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami – w oparciu o zał. nr 6 do SWZ Wykaz osób.

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

Przedmiotowe środki dowodowe (o których mowa w rozdz. III SWZ w przypadku zaoferowania norm równoważnych
wskazanym przez Zamawiającego)

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów
1.Do oferty, sporządzonej w oparciu o zał. nr 1 do SWZ Formularz ofertowy należy dołączyć

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA OBLIGATORYJNE 1) oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 uPzp, sporządzone w oparciu o zał. nr 2 do SWZ; 2) dowód wniesienia wadium (w przypadku wniesienia wadium w formie poręczenia lub gwarancji bankowej/ubezpieczeniowej wymaga się, by został złożony oryginał dokumentu); DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA FAKULTATYWNE 1) przedmiotowe środki dowodowe (o których mowa w rozdz. III SWZ w przypadku zaoferowania norm równoważnych wskazanym przez Zamawiającego). 2) oświadczenie składane na podstawie art. 117 ust. 4 uPzp o podziale zadań pomiędzy Wykonawcami wspólnie ubiegającymi się o udzielenie zamówienia sporządzone w oparciu o zał. nr 7 do SWZ (w przypadku wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia); 3) zobowiązanie podmiotu trzeciego wraz z oświadczeniem do udostępnienia zasobów składane na podstawie art. 118 ust. 3 ustawy Pzp, sporządzone w oparciu o zał. nr 8 do SWZ (w przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby); 4) pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, jeśli ofertę składa pełnomocnik Wykonawcy (w przypadku, gdy pełnomocnictwo nie wynika z dokumentów rejestrowych Wykonawcy); 5) dokument upoważniający pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum, spółka cywilna); 6) dokument wykazujący, iż zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa (w przypadku zastrzeżenia przez Wykonawcę tajemnicy przedsiębiorstwa).

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Tak

6.4.1)Informacje dotyczące wadium
1.Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium w wysokości

97 000,00 zł. 2. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. 3. Wadium w formie pieniężnej należy wnieść przelewem na konto bankowe Zamawiającego: Santander Bank Polska S.A. we Wrocławiu 12 1090 2503 0000 0001 1257 6100 IBAN: PL 12 1090 2503 0000 0001 1257 6100 SWIFT: WBKPPLPP z dopiskiem w tytule przelewu „wadium w postępowaniu nr BZP.2712.1.2026.WFP”. Za termin wniesienia wadium w formie pieniężnej zostanie przyjęty termin uznania rachunku Zamawiającego. Wszelkie informacje znajdują się w części XV SWZ.

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia, w tym przypadku ustanawiają pełnomocnika do
reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy
w sprawie zamówienia publicznego.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, o którym mowa w art. 125
ust. 1 uPzp, sporządzone w oparciu o zał. nr 2 do SWZ, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o
zamówienie. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w
jakim każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia wykazuje spełnianie warunków udziału w
postępowaniu.
3. W przypadku, o którym mowa w art. 117 ust. 2 i 3 uPzp, Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia
dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni
Wykonawcy, sporządzone w oparciu o zał. nr 7 do SWZ Oświadczenie składane na podstawie art. 117 ust. 4 uPzp.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Warunki wprowadzenia zmian umowy znajdują się w Projektowanych postanowieniach umowy - zał. nr 4 do SWZ

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-05-07 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1275196

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-05-07 10:05

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-06-05

8.5.)Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji

Tak

Sekcja 9

Pozostałe informacje

  1. 1.
    Zamawiający informuje, że zaleca, by złożenie oferty zostało poprzedzone odbyciem wizji lokalnej
    w DS. „DWUDZIESTOLATKA” celem zapoznania się z zakresem robót budowlanych.
  2. 2.
    Osoba do kontaktu z ramienia Zamawiającego w celu umówienia wizji lokalnej:
  3. 1)
    Piotr Czernichowski, tel. 71/328-15-38, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00.
  4. 3.
    Wizja lokalna nie jest obowiązkowa i jej przeprowadzenie nie stanowi warunku udziału w postępowaniu ani nie wpływa na ocenę ofert. Z przeprowadzenia wizji lokalnej Zamawiający nie przewiduje podpisania protokołu.
  5. 4.
    W czasie wizji lokalnej Zamawiający nie będzie udzielał wiążących odpowiedzi na pytania Wykonawcy. Wnioski o wyjaśnienie treści SWZ należy składać w trybie określonym w niniejszej SWZ oraz uPzp.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
317 225 zł
Próbka: 147 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
195 204 zł631 827 zł
Rozstęp międzykwartylowy
436 624 zł
Źródło próbki
CPV 45453000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Ten
Dolny kwartyl
195 204 zł
Mediana
317 225 zł
Górny kwartyl
631 827 zł
Ten przetarg (6 474 916 zł) znajduje się znacznie powyżej typowego zakresu.
Budżet jest wyraźnie wyższy niż w większości podobnych postępowań, to może być duży lub złożony kontrakt. +1941% względem mediany.
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 14.05.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Uniwersytet Wrocławski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Tak. Wadium określono na 97 000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 6 474 916 zł. To kwota bez VAT, służąca m.in. do ustalenia właściwej procedury (krajowa/unijna).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.