Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

dostawa sprzętu komputerowego

Zamawiający Starostwo Powiatowe w Lesznie (Leszno, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „dostawa sprzętu komputerowego”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Starostwo Powiatowe w LesznieLeszno, Wielkopolskieopublikowano 15 kwietnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 196 138 zł
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Starostwo Powiatowe w Lesznie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 411102917

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Pl. Kościuszki 4B

1.4.2.)Miejscowość

Leszno

1.4.3.)Kod pocztowy

64-100

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL417 - Leszczyński

1.4.7.)Numer telefonu

65 529-68-11

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

k.tyczynska@powiat-leszczynski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.powiat-leszczynski.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8ce1cb84-6726-4177-8921-9bca505034db

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00200008

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-04-15

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00149734

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

dostawa sprzętu komputerowego

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego obejmująca

zestawy komputerowe, monitory LCD i systemy operacyjne. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku do SWZ. 3. Główny przedmiot zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 30213000-5 – komputery osobiste, 30231300-0 - monitory ekranowe, 48620000-0 – systemy operacyjne.

3.9.)Główny kod CPV

30213000-5 - Komputery osobiste

3.10.)Dodatkowy kod CPV

30231300-0 - Monitory ekranowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-31

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-04-10

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Login Computer sp. z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

521179530

4.3.3.)Ulica

Leszczyńskich 27

4.3.4.)Miejscowość

Leszno

4.3.5.)Kod pocztowy

64-100

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

42619,50 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00199176/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-03-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

42619,50 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30213000-5Komputery osobiste
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
196 138 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
93 368 zł508 405 zł
Rozstęp międzykwartylowy
415 037 zł
Źródło próbki
CPV 30213000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
93 368 zł
Mediana
196 138 zł
Górny kwartyl
508 405 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Starostwo Powiatowe w Lesznie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Leszno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30213000-5 (Komputery osobiste). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.