Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
8190 zł
Umowa zawarta
30 marca 2026
Okres realizacji
do 30 kwietnia 2026
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Obsługa leśnego pensjonatu w Ośrodku Hodowli Zwierzyny Nadleśnictwa Trzebielino w miejscowości Wiatrołom 9 wraz z przygotowaniem i podawaniem posiłków w roku 2026 - uzupełnienie

Zamawiający Nadleśnictwo Trzebielino (Trzebielino, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Obsługa leśnego pensjonatu w Ośrodku Hodowli Zwierzyny Nadleśnictwa Trzebielino w…”, wybierając ofertę wykonawcy PHU Sabrina Kula. Wartość umowy: 8190 zł.

Zamawiający: Nadleśnictwo TrzebielinoTrzebielino, Pomorskieopublikowano 14 kwietnia 2026
Wartość umowy
8190 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    14 kwietnia 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PHU Sabrina Kula (Trzebielino), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 8 190,00 zł (umowę zawarto 30 marca 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 kwietnia 2026 r..

  • 4

    Zamówienie zostało udzielone w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail