Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
24 981 zł
Umowa zawarta
13 kwietnia 2026
Okres realizacji
do 15 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Koszt60%MARŻA20%TERMIN20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa naprawy urządzeń dźwigowych na pojazdach czołg. sam. 16WOG Znak postępowania 14/2026

Zamawiający 16 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Drawsku Pomorskim (jednostka Wojskowa nr 3378) (Oleszno, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa naprawy urządzeń dźwigowych na pojazdach czołg. sam. 16WOG Znak postępowania…”, wybierając ofertę wykonawcy HIAB POLAND Sp. z o.o. ul. Stalowa 2,. Cena wybranej oferty: 24 981 zł. Złożono 1 ofertę.

Cena wybranej oferty
24 981 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 lutego 2026

    Termin ofert: 16 lutego 2026 10:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 kwietnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy HIAB POLAND Sp. z o.o. ul. Stalowa 2 (73-102 Stargard), średnia firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 24 981,13 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail