Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
64 900 zł
Umowa zawarta
8 kwietnia 2026
Okres realizacji
od 26 czerwca 2026 do 21 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 64 900 zł – 98 257 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont sali gimnastycznej w II Liceum Ogólnokształcącym w Jaworznie przy ul. M.Skłodowskiej-Curie 6

Zamawiający Miejski Zespół Obsługi Placówek Oświatowo-wychowawczych w Jaworznie (Jaworzno, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont sali gimnastycznej w II Liceum Ogólnokształcącym w Jaworznie przy ul.…”, wybierając ofertę wykonawcy SALON PODŁÓG BERGSON - Krzysztof Góra. Wartość umowy: 64 900 zł. Złożono 6 ofert.

Wartość umowy
64 900 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SALON PODŁÓG BERGSON - Krzysztof Góra (Stopnica), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 64 900,00 zł (umowę zawarto 8 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 64 900,00 zł do 98 256,77 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 26 czerwca 2026 r. do 21 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIEJSKI ZESPÓŁ OBSŁUGI PLACÓWEK OŚWIATOWO-WYCHOWAWCZYCH W JAWORZNIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 271076830

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Zacisze Boczna 3

1.5.2.)Miejscowość

Jaworzno

1.5.3.)Kod pocztowy

43-600

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.)Numer telefonu

326181803

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

remonty@mzopow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mzopow.jaworzno.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6a5a69f4-9ce8-45ba-bdc3-4b4f55540ef9

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont sali gimnastycznej w II Liceum Ogólnokształcącym w Jaworznie przy ul. M.Skłodowskiej-Curie 6

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6a5a69f4-9ce8-45ba-bdc3-4b4f55540ef9

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00194479

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00025943/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.17 Remont sali gimnastycznej w budynku II Liceum Oglnokształcacego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00045830

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OW.VII.260.1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

413650,97 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

63384,90 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont ścian, sufitu i posadzki w sali gimnastycznej w II Liceum Ogólnokształcącym w Jaworznie przy ul. Marii Skłodowskiej – Curie 6. Sala gimnastyczna przeznaczona do remontu zlokalizowana jest na parterze.
Wykonanie robót w zakresie:
– przygotowanie stanowiska roboczego,
– demontaż i ponowny montaż osłon grzejnikowych, drabinek podwieszonych i uchwytów ściennych do siatki, wymiana kratek wentylacyjnych na nowe,
– zeskrobanie i zmycie starej farby,
– uzupełnienie tynków i przygotowanie podłoża, gruntowanie podłoża,
– dwukrotne malowanie farbą emulsyjną sufitów i ścian,
– dwukrotne malowanie farbami olejnymi z jednokrotnym szpachlowaniem ścian – lamperia,
– malowanie konstrukcji wsporczej pod tablicę do kosza, rury instalacji wewnętrznych,
– rozbiórka progów w drzwiach i wykonanie nowych,
– mechaniczne cyklinowanie i lakierowanie parkietu,
– dwukrotne malowanie olejne listew przyściennych,
– malowanie linii wyznaczających boiska,
– mycie okien po robotach malarskich,
– demontaż i montaż rusztowań,
– oczyszczenie i likwidacja stanowiska roboczego,
– wywóz i utylizacja materiałów z rozbiórki i odpadów powstałych w trakcie robót
zgodnie z:
1.Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych – „Remont sali gimnastycznej w II Liceum Ogólnokształcącym w Jaworznie przy ul. Marii Skłodowskiej – Curie 6” stanowiącą Załącznik Nr 1 do SWZ,
2. Przedmiarem robót „Remont sali gimnastycznej w II Liceum Ogólnokształcącym w Jaworznie przy ul. Marii Skłodowskiej – Curie 6 stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ,
3. Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych

45442100-8 - Roboty malarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

64900,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

98256,77 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

64900,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SALON PODŁÓG BERGSON - Krzysztof Góra

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6551672974

7.3.3)Ulica

Białoborze 51

7.3.4)Miejscowość

Stopnica

7.3.5)Kod pocztowy

28-130

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

64900,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-06-26 do 2026-08-21

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Zespół Obsługi Placówek Oświatowo-wychowawczych w Jaworznie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jaworzno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 64 900 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SALON PODŁÓG BERGSON - Krzysztof Góra (Stopnica). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.