ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

wykonanie usług pod nazwą: Działania edukacyjno-informacyjne dla projektu pn. Zielononiebieska infrastruktura i edukacja klimatyczna w szkołach w Bibicach i Zielonkach

Zamawiający Gmina Zielonki (Zielonki, Małopolskie) prowadził postępowanie „wykonanie usług pod nazwą: Działania edukacyjno-informacyjne dla projektu pn.…”. Termin składania ofert minął 30 kwietnia 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ZielonkiZielonki, Małopolskie (powiat Krakowski →)opublikowano 10 kwietnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
30 kwietnia 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena40%KWALIFIKACJE I DOŚWIADCZENIE OSÓB WYZNACZONYCH DO REALIZACJI ZAMÓWIENIA60%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

+ SWZPodsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia są działania edukacyjno-informacyjne związane z projektem "Zielononiebieska infrastruktura i edukacja klimatyczna w szkołach w Bibicach i Zielonkach". Zamówienie obejmuje usługi edukacji młodzieży, usługi szkolnictwa podstawowego oraz usługi w zakresie promocji.

    Źródło: załaczniki edytowalne do SWZ
  • 2

    ZakresWykonawca będzie współpracował z personelem delegowanym przez Zamawiającego, na co należy przewidzieć minimum 300 roboczogodzin dla obu szkół. Wynagrodzenie dla tych osób (min. 100 zł netto/rbh) jest wliczone w całkowite wynagrodzenie wykonawcy.

    Źródło: SWZ
  • 3

    ZakresRealizacja zamówienia rozpoczyna się od dnia podpisania umowy i trwa do 31 grudnia 2027 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 7 oraz we wzorze umowy (Załącznik nr 4).

    Źródło: SWZ
  • 4

    ZakresZamawiający dopuszcza możliwość korzystania z podwykonawców. Wykonawca musi wskazać w ofercie części zamówienia, które zamierza zlecić podwykonawcom oraz podać ich nazwy, jeśli są już znane.

    Źródło: SWZ
  • 5

    ZakresZamówienie obejmuje usługi edukacji młodzieży i promocji. Szczegółowe wymagania zostaną przedstawione w dokumentacji postępowania, dostępnej pod wskazanym adresem.

  • 6

    ZakresZamawiający wymaga oświadczenia o aktualności i zgodności z prawdą wszystkich podanych informacji, pod rygorem konsekwencji prawnych związanych z wprowadzaniem w błąd.

    Źródło: załaczniki edytowalne do SWZ
  • 7

    ZakresWykonawca może polegać na zasobach podmiotów trzecich w celu wykazania spełnienia warunków udziału w postępowaniu, ale musi to jasno wskazać w oświadczeniach.

    Źródło: załaczniki edytowalne do SWZ

Na podstawie ogłoszenia i dokumentacji SWZ · Zawsze weryfikuj z oryginałem

Alert e-mail