Wynik częściowy: umowy w 7 z 9 części, 2 unieważniono9 części
Łączna wartość umów
336 479 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Dostawa sprzętu, produktów jednorazowego użytku dla stomatologii, materiału do sterylizacji
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa sprzętu, produktów jednorazowego użytku dla stomatologii, materiału do sterylizacji
    Wartość umowy
    22 015 zł
    2 oferty
  3. Unieważniona
    Część 3Dostawa sprzętu, produktów jednorazowego użytku dla stomatologii, materiału do sterylizacji
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  4. Umowa zawarta
    Część 4Dostawa sprzętu, produktów jednorazowego użytku dla stomatologii, materiału do sterylizacji
    Wartość umowy
    20 903 zł
    4 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Dostawa sprzętu, produktów jednorazowego użytku dla stomatologii, materiału do sterylizacji
    Wartość umowy
    35 662 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6Dostawa sprzętu, produktów jednorazowego użytku dla stomatologii, materiału do sterylizacji
    Wartość umowy
    18 452 zł
    4 oferty
  7. Umowa zawarta
    Część 7Dostawa sprzętu, produktów jednorazowego użytku dla stomatologii, materiału do sterylizacji
    Wartość umowy
    133 838 zł
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Część 8Dostawa sprzętu, produktów jednorazowego użytku dla stomatologii, materiału do sterylizacji
    Wartość umowy
    78 256 zł
    1 oferta
  9. Umowa zawarta
    Część 9Dostawa materiału do sterylizacji
    Wartość umowy
    27 352 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
16 ofert(łącznie na 9 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu, produktów jednorazowego użytku dla stomatologii, materiału do sterylizacji.

Zamawiający Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej ul. Solna 21, 61-736 Poznań (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa sprzętu, produktów jednorazowego użytku dla stomatologii, materiału do…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 336 479 zł. Złożono 16 ofert.

Łączna wartość umów
336 479 zł
Liczba ofert
16 ofertłącznie, 9 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 marca 2026

    Termin ofert: 18 marca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    10 kwietnia 2026

    2 oferty5 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 9 części: w 7 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Marrodent Sp. z o.o. (części 2, 7); P.P.U.H. TYTAN Jabłoński, Rogula Spółka Jawna (część 4); Centrum Zaopatrzenia Medycznego „Cezal” SA-Wrocław (części 5, 6); ORTHO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (część 8) oraz 1 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 336 478,66 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 16 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej ul. Solna 21, 61-736 Poznań

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 631259672

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Solna 21

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

61-736

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zam.pub@wspl.info.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

wspl.info.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/wspl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu, produktów jednorazowego użytku dla stomatologii, materiału do sterylizacji.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4982937d-95b0-45aa-ab72-401430a4031c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00193697

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00023307/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Materiały stomatologiczne

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00147955

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

9/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu, produktów jednorazowego użytku dla stomatologii, materiału do sterylizacji.

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.)Wartość części

140400 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu, produktów jednorazowego użytku dla stomatologii, materiału do sterylizacji.

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.)Wartość części

37800 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu, produktów jednorazowego użytku dla stomatologii, materiału do sterylizacji.

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.)Wartość części

37800 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu, produktów jednorazowego użytku dla stomatologii, materiału do sterylizacji.

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.)Wartość części

43200 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu, produktów jednorazowego użytku dla stomatologii, materiału do sterylizacji.

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.)Wartość części

27000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu, produktów jednorazowego użytku dla stomatologii, materiału do sterylizacji.

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.)Wartość części

151200 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu, produktów jednorazowego użytku dla stomatologii, materiału do sterylizacji.

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.)Wartość części

5400 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu, produktów jednorazowego użytku dla stomatologii, materiału do sterylizacji.

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.)Wartość części

54000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa materiału do sterylizacji.

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.)Wartość części

32400 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu. W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej ważnej ofert.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

22015,05 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

25364,88 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

22015,05 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Marrodent Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9372343899

7.3.4)Miejscowość

Bielsko-Biała

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

22015,05 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu. W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej ważnej ofert.

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20903,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

47438,05 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20903,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.U.H. TYTAN Jabłoński, Rogula Spółka Jawna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5730207466

7.3.4)Miejscowość

Częstochowa

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20903,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 17

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

35662,04 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

45074,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

35662,04 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Centrum Zaopatrzenia Medycznego „Cezal” SA-Wrocław

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8990107208

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 19

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

35662,04 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 21

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18451,91 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

30745,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

18451,91 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 22

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Centrum Zaopatrzenia Medycznego „Cezal” SA-Wrocław

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8990107208

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 23

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

18451,91 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 24

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 25

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

133837,81 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

133837,81 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

133837,81 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 26

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Marrodent Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9372343899

7.3.4)Miejscowość

Bielsko-Biała

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 27

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

133837,81 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 28

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 29

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

78256,25 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

78256,25 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

78256,25 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 30

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ORTHO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5222871784

7.3.4)Miejscowość

Łomiank

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 31

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

78256,25 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 32

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 33

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

27352,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

36532,46 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

27352,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 34

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Informer Med Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7792099241

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 35

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

27352,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33100000-1Urządzenia medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
942 958 zł
Próbka: 216 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
281 019 zł2 320 632 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 039 613 zł
Źródło próbki
CPV 33100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
281 019 zł
Mediana
942 958 zł
Górny kwartyl
2 320 632 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej ul. Solna 21, 61-736 Poznań prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 336 479 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33100000-1 (Urządzenia medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Marrodent Sp. z o.o. (Bielsko-Biała). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.