Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Th Geyer Sp. z o. o· Warszawa
Wartość umowy
117 504 zł
Umowa zawarta
8 kwietnia 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa odczynników do biologii molekularnej

Zamawiający Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy (Puławy, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa odczynników do biologii molekularnej”, wybierając ofertę wykonawcy Th Geyer Sp. z o. o. Wartość umowy: 117 504 zł.

Wartość umowy
117 504 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    10 kwietnia 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Th Geyer Sp. z o. o (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 117 504,00 zł (umowę zawarto 8 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail