Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
477 000 zł
Umowa zawarta
4 marca 2026
Okres realizacji
13 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 477 000 zł – 857 310 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sporządzenie Koncepcji Rozwoju Neutralnego Klimatycznie Europejskiego Dwumiasta Słubice-Frankfurt nad Odrą 2035

Zamawiający Gmina Słubice (Słubice, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Sporządzenie Koncepcji Rozwoju Neutralnego Klimatycznie Europejskiego Dwumiasta…”, wybierając ofertę wykonawcy Kompleksowe Usługi Doradcze Maciej Gabory. Wartość umowy: 477 000 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina SłubiceSłubice, Lubuskie (powiat Słubicki →)opublikowano 9 kwietnia 2026
Wartość umowy
477 000 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 stycznia 2026

    Termin ofert: 16 stycznia 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    09 kwietnia 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Kompleksowe Usługi Doradcze Maciej Gabory (Wrocław), mikrofirma.

  • 2

    UmowaZamówienie zostało udzielone w trybie podstawowym. Szacowana wartość zamówienia wynosiła 477 000,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 477 000,00 zł do 857 310,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 13 miesiące.

  • 5

    ERRATA Doradztwo Strategiczne Sp. z o.o.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA SŁUBICE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210966792

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Akademicka 1

1.5.2.)Miejscowość

Słubice

1.5.3.)Kod pocztowy

69-100

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

www.przetargi@slubice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.slubice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/slubice/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sporządzenie Koncepcji Rozwoju Neutralnego Klimatycznie Europejskiego Dwumiasta Słubice-Frankfurt nad Odrą 2035

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d3f5b61b-f210-495a-a6b6-1c6e6491ceca

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00191733

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Sporządzenie „Koncepcji Rozwoju Neutralnego Klimatycznie Europejskiego Dwumiasta Słubice-Frankfurt nad Odrą 2035” w ramach projektu pt. „Słubicko-Frankfurcki Masterplan 2025–2035 (Faza I) – wyznaczenie kierunku dla neutralnego klimatycznie Europejskiego Dwumiasta Słubice–Frankfurt nad Odrą 2035”, dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w programie Interreg VI A Brandenburgia–Polska

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00007986

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.1.2026.PG

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie „Koncepcji Rozwoju Neutralnego Klimatycznie Europejskiego Dwumiasta Słubice-Frankfurt nad Odrą 2035” w ramach projektu pt. „Słubicko-Frankfurcki Masterplan 2025–2035 (Faza I) – wyznaczenie kierunku dla neutralnego klimatycznie Europejskiego Dwumiasta Słubice–Frankfurt nad Odrą 2035”, dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w programie Interreg VI A Brandenburgia–Polska.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków znajduje się we wzorze umowy, która jest załącznikiem nr 4 do SWZ.
3. Zamówienie nie jest podzielone na części. Jest to zamówienie o niskiej wartości zamówienia poniżej progów „unijnych”. Warunki postępowania jak i opis przedmiotu zamówienia nie utrudniają możliwości brania udziału małym i średnim przedsiębiorcom

4.5.3.)Główny kod CPV

90712100-2 - Planowanie rozwoju środowiska miejskiego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90700000-4 - Usługi środowiska naturalnego

71313000-5 - Usługi doradcze w zakresie środowiska naturalnego

71351611-9 - Usługi klimatologiczne

71351612-6 - Usługi hydrometeorologiczne

90712400-5 - Usługi planowania strategii zarządzania zasobami naturalnymi lub ich ochrony

71241000-9 - Studia wykonalności, usługi doradcze, analizy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

477000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

857310 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

477000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Kompleksowe Usługi Doradcze Maciej Gabory

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8871747924

7.3.3)Ulica

Świebodzka 2b

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

50-046

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

477000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

13 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90712100-2Planowanie rozwoju środowiska miejs…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Słubice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Słubice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 477 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90712100-2 (Planowanie rozwoju środowiska miejskiego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Kompleksowe Usługi Doradcze Maciej Gabory (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.