Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla zadania „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego na os. Piastów Śląskich przy ul. Książąt Oleśnickich na działce nr 164”.

Zamawiający Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Głogowie (Głogów, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla zadania Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 197 000 zł
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Głogowie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 390626869

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Piotra Skargi 8

1.4.2.)Miejscowość

Głogów

1.4.3.)Kod pocztowy

67-200

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL516 - Legnicko-głogowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@tbsglogow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.tbsglogow.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bc59a3a8-069c-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00191535

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-04-09

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00253196

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla zadania „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego na os. Piastów Śląskich przy ul. Książąt Oleśnickich na działce nr 164”.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla zadania „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu przy ul. Książąt Oleśnickich dz. nr 164, 22/7, 26/9, 31/2, 30/4, 29/2, 26/6, 117/5, 116/7, 117/1 obręb 10 os. Piastów Śląskich w Głogowie” w ramach zadania „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego na os. Piastów Śląskich przy ul. Książąt Oleśnickich na działce nr 164”.
Szczegółowy zakres zamówienia zawarty jest w dokumentach zamówienia.

3.9.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

3.10.)Dodatkowy kod CPV

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-07-20

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2024-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

SMARTBUD Firma Budowlana Piotr Jaroszczuk

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7541204166

4.3.3.)Ulica

Ułańska 1a

4.3.4.)Miejscowość

Święciechowa

4.3.5.)Kod pocztowy

64-115

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

219555,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00319364/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-01-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

W związku z wydłużeniem terminu realizacji zamówienia publicznego pod nazwą: „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu przy ul. Książąt Oleśnickich dz. nr 164, 22/7, 26/9, 31/2, 30/4, 29/2, 26/6, 117/5, 116/7, 117/1 obręb 10 os. Piastów Śląskich w Głogowie” w ramach zadania „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego na os. Piastów Śląskich przy ul. Książąt Oleśnickich na działce nr 164” oraz
na podstawie § 11 ust. 1 w zw. z § 4 ust 2 umowy Nr 17/DIE/UM/2023 z dnia 20.07.2023r niniejszym aneksem zmienia się termin realizacji zadania oraz wynagrodzenie należne Wykonawcy w związku z wydłużeniem terminu realizacji przedmiotu umowy.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

W związku z wydłużeniem terminu realizacji zamówienia publicznego pod nazwą: „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu przy ul. Książąt Oleśnickich dz. nr 164, 22/7, 26/9, 31/2, 30/4, 29/2, 26/6, 117/5, 116/7, 117/1 obręb 10 os. Piastów Śląskich w Głogowie” w ramach zadania „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego na os. Piastów Śląskich przy ul. Książąt Oleśnickich na działce nr 164” oraz
na podstawie § 11 ust. 1 w zw. z § 4 ust 2 umowy Nr 17/DIE/UM/2023 z dnia 20.07.2023r niniejszym aneksem zmienia się termin realizacji zadania oraz wynagrodzenie należne Wykonawcy w związku z wydłużeniem terminu realizacji przedmiotu umowy.

5.4.6.)Wartość zmiany

12197,50

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

231752,50 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71247000-1Nadzór nad robotami budowlanymi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
197 000 zł
Próbka: 63 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
73 201 zł418 107 zł
Rozstęp międzykwartylowy
344 906 zł
Źródło próbki
CPV 71247000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
73 201 zł
Mediana
197 000 zł
Górny kwartyl
418 107 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Głogowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Głogów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71247000-1 (Nadzór nad robotami budowlanymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.