Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
188 190 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    188 190 zł
    7 ofert
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Koszt60%Gwarancja40%Cena100%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Brześć Kujawski - II Etap

Zamawiający Gmina Brześć Kujawski (Brześć Kujawski, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Brześć Kujawski - II Etap”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 188 190 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość umów
188 190 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 188 190,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA BRZEŚĆ KUJAWSKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910866815

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

pl. Władysława Łokietka 1

1.5.2.)Miejscowość

Brześć Kujawski

1.5.3.)Kod pocztowy

87-880

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL619 - Włocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@brzesckujawski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.brzesckujawski.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://e-propublico.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Brześć Kujawski - II Etap

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-689bb430-9aed-4e28-97a8-84085b24f3f8

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00190586

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00079895/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Brześć Kujawski - II Etap

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Dofinansowanie z Krajowego Planu Odbudowy (KPO) i zwiększenia odporności na „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Brześć Kujawski – II Etap” jest realizowane w ramach inwestycji B3.1.1 „Inwestycje w zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową na terenach wiejskich”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00099639

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BI.II.271.2.2026.NŻ

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

728836,80 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Temat: Budowa sieci wodociągowej w Starym Brześciu Kolonii

Przedmiotem zamówienia jest budowa odcinka sieci wodociągowej
na potrzeby istniejących i planowanych budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz działek budowlanych w miejscowości Stary Brześć Kolonia, gmina Brześć Kujawski, wraz z hydrantami nadziemnymi przeciwpożarowymi na sieci wodociągowej.
Lokalizacja inwestycji:
Inwestycja zlokalizowana jest na działkach ewidencyjnych nr 9, 41, 90, 128/1, 135/2, obręb 0025 Stary Brześć Kolonia, gmina Brześć Kujawski. Trasa projektowanej sieci przebiega w pasie drogowym drogi gminnej (dz. nr 9, 90, 128/1, 135/2) oraz w pasie drogowym drogi powiatowej (dz. nr 41).
Zakres rzeczowy robót:
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
 budowę odcinka sieci wodociągowej z rur PVC Dn 90 o łącznej długości ok. 828 m oraz z rur PE Dn 90 o długości ok. 60 m, zgodnie z dokumentacją projektową;
 wykonanie odcinka sieci w działce nr 41 metodą bezwykopową (przecisk sterowany) z rur PE100 PN10 SDR17, z ułożeniem przewodu w rurze osłonowej stalowej Dn 150 mm na przejściu pod drogą powiatową;
 włączenie nowego odcinka sieci do istniejącej sieci wodociągowej Dn 90 na działce nr 9 za pomocą trójnika żeliwnego Dn 90x90x90 mm oraz zabudowę zasuwy Dn 80;
 budowę odcinków sieci doprowadzających wodę do działek nr 90, 128/1, 135/2 i 136, zgodnie z warunkami technicznymi
nr 7011.1.81.2022.ECH;
 montaż. 5 szt. hydrantów nadziemnych HP80 / Dn 80 o wydajności
5 dm³/s każdy, zlokalizowanych na końcach i na odcinkach nowo projektowanej sieci, zgodnie z przepisami ppoż.;
 montaż armatury sieciowej, w tym min. 8 szt. zasuw Dn 80, skrzynek ulicznych do zasuw oraz kształtek (trójniki żeliwne Dn 90x90x90, kolana PVC Dn 90 – 90° i 15°);
 wykonanie robót ziemnych pod sieć wodociągową (wykopy, podsypki, obsypki, zasypki z zagęszczeniem) zgodnie z normami PN-B-10736 oraz wskazaniami dokumentacji;
 wykonanie prób szczelności, płukania i dezynfekcji przewodów zgodnie z właściwymi normami oraz wymaganiami Zakładu Usług Komunalnych;
 zabezpieczenie istniejącego uzbrojenia podziemnego i nadziemnego, w tym stosowanie rur ochronnych na skrzyżowaniach z kablami energetycznymi;
 odtworzenie nawierzchni dróg, poboczy oraz terenu po zakończeniu robót, wraz z uporządkowaniem terenu budowy;
 geodezyjne wytyczenie trasy sieci oraz inwentaryzacja powykonawcza, wykonana przez uprawnioną służbę geodezyjną;
 opracowanie i realizacja Planu BIOZ w zakresie wymaganym przepisami oraz dokumentacją, zapewnienie warunków BHP
na budowie.
Wymagania techniczne i materiałowe:
Wszystkie materiały i urządzenia zastosowane do budowy sieci wodociągowej muszą posiadać wymagane atesty, deklaracje zgodności, aprobaty techniczne oraz dopuszczenia do kontaktu z wodą przeznaczoną do spożycia przez ludzi. Rury wodociągowe PVC i PE oraz armatura (trójniki, zasuwy, hydranty) muszą spełniać wymagania Polskich Norm oraz warunków technicznych wydanych przez Zakład Usług Komunalnych w Brześciu Kujawskim nr 7011.1.81.2022.ECH.
Dokumentacja i odbiory:
Roboty należy wykonać zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją projektową (projekt zagospodarowania terenu oraz projekt architektoniczno‑budowlany sieci wodociągowej), warunkami technicznymi ZUK, decyzjami
i uzgodnieniami właściwych organów oraz obowiązującymi przepisami prawa budowlanego i przepisami BHP i ppoż. Do odbioru końcowego Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć m.in.: dokumentację powykonawczą
(z inwentaryzacją geodezyjną), protokoły prób szczelności, płukania
i dezynfekcji, wyniki badania jakości wody oraz oświadczenie kierownika budowy i wykonawcy robót o wykonaniu robót zgodnie
z dokumentacją i przepisami.
Szczegółowy opis prac w dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik
do niniejszej SWZ
Okres gwarancji: minimum 48 miesięcy oraz okres rękojmi równy okresowi gwarancji. Jednocześnie Zamawiający wskazuje 60-miesięczny maksymalny okres gwarancji (Gmax).
Zgodnie z art. 29 ust. 3a ustawy PZP, Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę wszystkich osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, obejmujące bezpośrednie, fizyczne wykonanie wszystkich robót budowlanych.
W przypadku użycia nazw własnych należy rozumieć, że zostały one wykorzystane dla celów dokumentacyjnych i obliczeniowych. W każdym takim przypadku należy rozumieć, że dotyczy to urządzeń, materiałów równoważnych o nie gorszych parametrach.
Dofinansowanie z Krajowego Planu Odbudowy (KPO) i zwiększenia odporności na „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Brześć Kujawski – II Etap” jest realizowane 2w ramach inwestycji B3.1.1 „Inwestycje w zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową na terenach wiejskich”
Zamawiający, na podstawie art. 257 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.), przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki pochodzące z Krajowego Planu Odbudowy (KPO) i zwiększenia odporności, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia,
nie zostały mu przyznane.
Informacje dotyczące oferty wariantowej, o której mowa w art. 92 ustawy Pzp:
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.

4.5.3.)Główny kod CPV

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

4.5.5.)Wartość części

570316,80 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Temat: Wymiana wodomierzy na sieci w gminie Brześć Kujawski
Wspólny Słownik Zamówień:
51210000-7 - Usługi instalowania urządzeń pomiarowych,
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
Opis:
Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć i zamontować wodomierze zimnej wody pitnej [zdemontowane elementy zostają u zamawiającego] wyposażone w nakładki radiowe do zdalnego odczytu na terenie nieruchomości leżących na terenie Gminy Brześć Kujawski oraz dostarczyć, wdrożyć i uruchomić system zapewniający zdalny dostęp do wodomierzy
w celu rejestracji zużycia wody, a także przeszkolić pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi tego systemu. Dostarczone przez Wykonawcę wodomierze, urządzenia oraz oprogramowanie z licencją zostanie przystosowane przez Wykonawcę do współpracy z istniejącym
u Zamawiającego programem rozliczania zużycia wody zimnej (INFO- SYSTEM -WODA)
Ilość zamawianych urządzeń i usług:
Wodomierze DN 20 z nakładką radiową - 297 szt. (dostawa
z montażem),
 Elementy zestawu wodomierzowego (zawory śrubunki, zawory antysakazeniowe) 297 szt.,
 Urządzenie do zdalnego odczytu i konfiguracji modułów radiowych (urządzenie dla inkasenta) z akcesoriami (ładowarka sieciowa UCB
z kablem USB, dedykowane etui) – 2 szt.,
 Akcesoria do montażu urządzenia do zdalnego odczytu w pojeździe
i prowadzenia odczytu z pojazdu w trakcie przejazdu: uchwyt
do urządzenia, demontowana antena samochodowa z uchwytem magnetycznym i przewodem, kabel USB, ładowarka samochodowa
 USB –1 zestaw,
 Konfiguracja powyższych urządzeń, szkolenie pracowników Zamawiającego.
Wymagania wodomierzy:
 Muszą być fabrycznie nowe, z cechą legalizacyjną nadaną w roku dostarczenia wodomierzy,
 Wodomierz jednostrumieniowy, suchobieżny, przystosowany
do montażu modułu radiowego lub nadajnika impulsów,
 Dowolna temperatura pracy (30°C; 50°C; 90°C),
 Zatwierdzenie typu wg MID – klasa metrologiczna R160H/R100V,
 Atest higieniczny PZH,
 Mosiężny korpus pokrywany galwanicznie,
 Ośmiopozycyjne liczydło,
 Ciśnienie robocze 10/16 bar,
 Odporny na uderzenia hydrodynamiczne,
 Konstrukcja osłony liczydła odporna na ściskanie,
 Obrotowe hermetyczne liczydło odporne na zaparowanie,
 Możliwość wyposażenia w moduł radiowy w trakcie eksploatacji bez uszkodzenia cech legalizacyjnych,
 Zabezpieczenie przed zewnętrznym polem magnetycznym (4 polowe sprzęgło magnetyczne, pierścień antymagnetyczny),
 Dwustronne łożyskowanie wirnika na kamieniach technicznych.
Wymagania modułu:
 Temperatura pracy: od 0°C do +65°C,
 Zasilanie: bateria litowa,
 Żywotność baterii: do 12 lat,
 Klasa ochronności: IP 68 (opcjonalnie IP 65),
 Częstotliwość transmisji radiowej: 868 MHz,
 Maksymalna moc nadajnika: 16Mw,
 Typ komunikacji: dwukierunkowy
 Możliwość rozbudowania o dodatkową antenę pasywną w przypadku ciężkich warunków odczytu (głębokie, zalane wodą studnie).
Parametry konfigurowalne:
 Próg wycieku,
 Próg przepływu wstecznego,
 Stan licznika,
 Zakres czasowy nadawania układu radiowego z uwzględnieniem czasu letniego/zimowego oraz stref czasowych
 Interwał czasowy pom.
Dane przesyłane podczas transmisji radiowej:
 Aktualna data i godzina modułu, z uwzględnieniem czasu letniego
i zimowego,
 Stan wodomierza z ostatnich 6 lub 12 miesięcy,
 Sumaryczny przepływ wsteczny,
 Przepływ wsteczny z ostatnich 6 lub 12 miesięcy,
 6 lub 12 miesięczny rejestr alarmów przecieku,
 6 lub 12 miesięczny rejestr alarmów przepływów wstecznych,
 6 lub 12 miesięczny rejestr alarmów demontażu modułu radiowego,
 6 lub 12 miesięczny rejestr alarmów wystąpienia pola magnetycznego,
 Wskaźnik siły sygnału radiowego,
 Informacja o stanie baterii,
 Zapamiętywanie ostatnich 48 zatrzasków godzinowych lub dobowych.
Program:
 Integracja oprogramowania z systemem rozliczeniowo – księgowym Zamawiającego układzie wymiany plików,
 Oprogramowanie zapewnia eksport danych do oraz import danych
z programu rozliczeniowo-księgowego Zamawiającego,
 Przygotowanie tras inkasenckich, wprowadzanie nowych danych lub ich aktualizacja (wprowadzenie nowego wodomierza, nowego adresu, usunięcie adresu, zmiana danych kontrahenta, przygotowanie trasy odczytowej lub jej aktualizacja, itp.) wyłącznie za pośrednictwem programu rozliczeniowo- księgowego Zamawiającego poprzez szablon importu danych.
Wymiana nastąpi w 4 miejscowościach:
 Pikutkowo - 90 sztuk,
 Guźlin - 95 sztuk,
 Rzadka - Wola 77 sztuk,
 Rzadka Wola Parcele - 35 sztuk.
Dostawca zapewni okres gwarancji 60 m-cy dla wodomierzy i 120 m-cy dla urządzeń do zdalnych, radiowych odczytów.
Zgodnie z art. 29 ust. 3a ustawy PZP, Zamawiający wymaga zatrudnienia
na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę wszystkich osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, obejmujące bezpośrednie, fizyczne wykonanie wszystkich robót budowlanych.
W przypadku użycia nazw własnych należy rozumieć, że zostały one wykorzystane dla celów dokumentacyjnych i obliczeniowych. W każdym takim przypadku należy rozumieć, że dotyczy to urządzeń, materiałów równoważnych o nie gorszych parametrach.
Zamawiający, na podstawie art. 257 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.), przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki pochodzące z Krajowego Planu Odbudowy (KPO) i zwiększenia odporności, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Dofinansowanie z Krajowego Planu Odbudowy (KPO) i zwiększenia odporności na „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Brześć Kujawski – II Etap” jest realizowane w ramach inwestycji B3.1.1 „Inwestycje w zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową na terenach wiejskich”
Informacje dotyczące oferty wariantowej, o której mowa w art. 92 ustawy Pzp:
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.

4.5.3.)Główny kod CPV

51210000-7 - Usługi instalowania urządzeń pomiarowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

4.5.5.)Wartość części

158520,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

188190,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

757169,45 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

188190,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PNEUMATIC-SYSTEM Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8883160478

7.3.4)Miejscowość

Lubraniec

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

188190,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-05-15

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Działając na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na część 2. Wymiana wodomierzy na sieci w gminie Brześć Kujawski, ponieważ w wyznaczonym terminie składania ofert nie złożono żadnej oferty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45231300-8Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 048 042 zł
Próbka: 77 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
356 623 zł3 185 111 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 828 488 zł
Źródło próbki
CPV 45231300· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
356 623 zł
Mediana
1 048 042 zł
Górny kwartyl
3 185 111 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Brześć Kujawski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Brześć Kujawski.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 188 190 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45231300-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PNEUMATIC-SYSTEM Sp. z o.o. (Lubraniec). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.