Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
683 142 zł
Umowa zawarta
3 kwietnia 2026
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa wykonania przeglądu, nadzoru nad parametrami pracy instalacji odzysku ciepła ze spalin, a w szczególności instalacji ultrafiltracji i odwróconej osmozy w ZTPO

Zamawiający Krakowski Holding Komunalny S. A. w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa wykonania przeglądu, nadzoru nad parametrami pracy instalacji odzysku ciepła ze…”, wybierając ofertę wykonawcy ORIONTEC Sp. z o.o. Sp. k. Wartość umowy: 683 142 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Krakowski Holding Komunalny S. A. w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 9 kwietnia 2026
Wartość umowy
683 142 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ORIONTEC Sp. z o.o. Sp. k. (Mazańcowice).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 683 142,00 zł (umowę zawarto 3 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail