Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
28 900 zł
Umowa zawarta
30 marca 2026
Okres realizacji
56 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 28 900 zł – 39 900 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie map prawnych podziałowych w ramach zadania inwestycyjnego: „Wykonanie dokumentacji projektowej DP 4307W w msc. Zwierzyniec na odcinku od DP 4356W do DP 4306W, gm. Radzymin”

Zamawiający Powiat Wołomiński (Wołomin, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie map prawnych podziałowych w ramach zadania inwestycyjnego: Wykonanie…”, wybierając ofertę wykonawcy MDM Pracownia Geodezyjna Daniel Szukiełowicz. Wartość umowy: 28 900 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Powiat WołomińskiWołomin, Mazowieckie (powiat Wołomiński →)opublikowano 9 kwietnia 2026
Wartość umowy
28 900 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 lutego 2026

    Termin ofert: 3 marca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    09 kwietnia 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MDM Pracownia Geodezyjna Daniel Szukiełowicz (Przystawy), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 28 900,00 zł (umowę zawarto 30 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 28 900,00 zł do 39 900,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 56 dni.

  • 5

    Postępowanie zostało udzielone w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail