Unieważniono wszystkie części postępowania5 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  4. Unieważniona
    Część 4
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  5. Unieważniona
    Część 5
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
Oferty w postępowaniu
0 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Licencja na użytkowanie systemu L20%Termin usunięcia usterki lub awarii T20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja istniejących źródeł ogrzewania wraz z wdrożeniem systemu monitorowania i optymalizacji zużycia energii dla wybranych obiektów Politechniki Śląskiej. Znak sprawy: DZPZ.282.15.2026.EO

Zamawiający Politechnika Śląska (Gliwice, Śląskie) opublikował wynik postępowania „Modernizacja istniejących źródeł ogrzewania wraz z wdrożeniem systemu monitorowania i…”.

Zamawiający: Politechnika ŚląskaGliwice, Śląskieopublikowano 9 kwietnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
0 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaUnieważniono wszystkie 5 części postępowania. Powód: W wyznaczonym terminie składania ofert nie została złożona żadna oferta. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

  • 2

    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka Akcyjna

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Politechnika Śląska

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001637

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Akademicka 2A

1.5.2.)Miejscowość

Gliwice

1.5.3.)Kod pocztowy

44-100

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.5.7.)Numer telefonu

(32) 237-13-34, 237-13-35

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

DZPZ@polsl.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.polsl.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://polsl.ezamawiajacy.pl/app/login

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja istniejących źródeł ogrzewania wraz z wdrożeniem systemu monitorowania i optymalizacji zużycia energii dla wybranych obiektów Politechniki Śląskiej.
Znak sprawy: DZPZ.282.15.2026.EO

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6ed2f990-0f37-471d-943d-987838d66917

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00189974

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00045210/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.8 Modernizacja istniejących źródeł ogrzewania wraz z wdrożeniem systemu monitorowania i optymalizacji zużycia energii dla wybranych obiektów Politechniki Śląskiej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00139281

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZPZ.282.15.2026.EO

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

445783,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

48151000-1 - Komputerowy system sterujący

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

32573000-0 - Komunikacyjny system sterowania

51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli

4.5.5.)Wartość części

182679,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

48151000-1 - Komputerowy system sterujący

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

32573000-0 - Komunikacyjny system sterowania

51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli

4.5.5.)Wartość części

52283,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

48151000-1 - Komputerowy system sterujący

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

32573000-0 - Komunikacyjny system sterowania

51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli

4.5.5.)Wartość części

74880,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

48151000-1 - Komputerowy system sterujący

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

32573000-0 - Komunikacyjny system sterowania

51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli

4.5.5.)Wartość części

42460,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

48151000-1 - Komputerowy system sterujący

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

32573000-0 - Komunikacyjny system sterowania

51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli

4.5.5.)Wartość części

93480,50 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W wyznaczonym terminie składania ofert nie została złożona żadna oferta.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W wyznaczonym terminie składania ofert nie została złożona żadna oferta.

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W wyznaczonym terminie składania ofert nie została złożona żadna oferta.

Sekcja 11

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W wyznaczonym terminie składania ofert nie została złożona żadna oferta.

Sekcja 13

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W wyznaczonym terminie składania ofert nie została złożona żadna oferta.

Sekcja 15

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48151000-1Komputerowy system sterujący
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Politechnika Śląska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gliwice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48151000-1 (Komputerowy system sterujący). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.