Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
51 660 zł
Umowa zawarta
8 kwietnia 2026
Okres realizacji
od 26 czerwca 2026 do 21 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 51 660 zł – 89 995 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Remont posadzek w salach lekcyjnych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Jaworznie przy ul. Koszarowa 20 ”

Zamawiający Miejski Zespół Obsługi Placówek Oświatowo-wychowawczych w Jaworznie (Jaworzno, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont posadzek w salach lekcyjnych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Jaworznie przy…”, wybierając ofertę wykonawcy WYBRAŃCZYK JÓZEF ZPHU REMSTOL. Wartość umowy: 51 660 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
51 660 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie odrzucono żadnych ofert, postępowanie nie zostało unieważnione.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy WYBRAŃCZYK JÓZEF ZPHU REMSTOL (Tychy).

  • 3

    UmowaWartość umowy: 51 660,00 zł (umowę zawarto 8 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 51 660,00 zł do 89 995,25 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: od 26 czerwca 2026 r. do 21 sierpnia 2026 r..

  • 6

    DOM-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZENIEM ODPOWIEDZIALNOŚCI

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIEJSKI ZESPÓŁ OBSŁUGI PLACÓWEK OŚWIATOWO-WYCHOWAWCZYCH W JAWORZNIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 271076830

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Zacisze Boczna 3

1.5.2.)Miejscowość

Jaworzno

1.5.3.)Kod pocztowy

43-600

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

remonty@mzopow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mzopow.jaworzno.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-10a42d5e-8b9c-4238-be39-a641caa4ef45

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Remont posadzek w salach lekcyjnych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3
w Jaworznie przy ul. Koszarowa 20 ”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-10a42d5e-8b9c-4238-be39-a641caa4ef45

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00189202

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00025943/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.13 Remont posadzek w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3 w Jaworznie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00058086

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OW.VII.260.11.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

196234,16 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

74782,44 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont posadzek w salach lekcyjnych w Zespole Szkolno – Przedszkolnym Nr 3 w Jaworznie przy ul. Koszarowa 20.
Zakres remontu obejmuje:
- posadzki - sale lekcyjne nr 14, 36, 32
Posadzki z wykładziny PCV: zerwanie posadzki z tworzyw sztucznych, rozbiórka cokołów – bez odzysku, frezowanie powierzchni betonowych, naprawa posadzki betonowych, naprawa pęknięć posadzki cementowej z zatarciem na gładko, przygotowanie powierzchni betonowych pod podkład, wyrównanie podłoży – lokalne wyrównanie ubytków, warstwa wyrównująca polimerowo – cementowa o gr. 10 – 15 mm pod wykładziny podłogowe z tworzyw sztucznych, wykonanie samopoziomu, gruntowanie podłoża, ułożenie wykładziny homogenicznej wraz ze zgrzewaniem wykładzin, ręczne obrobienie klap do kanałów, montaż listew drzwiowych, wywiezienie i utylizacja odpadów.
zgodnie z:
1.Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych dotycząca „Remontu posadzek
w salach lekcyjnych w Zespole Szkolno – Przedszkolnym Nr 3 w Jaworznie przy ul. Koszarowa 20” stanowiącą Załącznik Nr 1 do SWZ,
2. Przedmiarem robót „Remont posadzek w salach lekcyjnych w Zespole Szkolno – Przedszkolnym Nr 3
w Jaworznie przy ul. Koszarowa 20” stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ,
3. Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

51660,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

89995,25 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

51660,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WYBRAŃCZYK JÓZEF ZPHU REMSTOL

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6381059156

7.3.3)Ulica

ul. Ks. Tischnera 69

7.3.4)Miejscowość

Tychy

7.3.5)Kod pocztowy

43-100

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

51660,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-06-26 do 2026-08-21

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 500 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 459 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 500 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Zespół Obsługi Placówek Oświatowo-wychowawczych w Jaworznie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jaworzno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 51 660 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: WYBRAŃCZYK JÓZEF ZPHU REMSTOL (Tychy). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.