Wywóz nieczystości stałych z obiektów Policji woj. świętokrzyskiego – 1
Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach (Kielce, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wywóz nieczystości stałych z obiektów Policji woj. świętokrzyskiego – 1”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 729 494 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=380, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
23 wpisów- Ogłoszenie
05 lutego 2025
Termin ofert: 13 lutego 2025 10:30Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
07 kwietnia 2025
3 oferty7 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
08 kwietnia 2026
- Wykonanie umowy
08 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
08 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
08 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
08 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
08 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
08 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
10 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
10 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 290727869 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Seminaryjska 12 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kielce |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 25-372 |
| 1.4.4.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL721 - Kielecki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 478022930 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 478022935 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | wojciech.czekaj@ki.policja.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://swietokrzyska.policja.gov.pl/kie/zamowienia-publiczne/przetargi-pn |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-0eeb51eb-08b9-4368-8422-5e35049f6f33 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00189083 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-04-08 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00090986 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Wywóz nieczystości stałych z obiektów Policji woj. świętokrzyskiego – 1 |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest wywóz nieczystości stałych z obiektów KP Strawczyn |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 90513200-8 - Usługi wywozu stałych odpadów miejskich |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-03-14 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 12 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Bioselect Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6572955559 |
| 4.3.3.) | Ulica | Łagowska 37 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Raków |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 26-035 |
| 4.3.6.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 3744,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00178722/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-03-23 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 3744,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).