Unieważniono wszystkie części postępowania12 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Film Array BioThread Panel op. a’6 paneli 25 op gwarant
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Unieważniona
    Część 2FilmArray GI-panel odczyników do analizatora FilmArray Complete system op.a'6 paneli 2 op. gwarant
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Unieważniona
    Część 3Test SMART II Cholera and Bengal (do wykrywania patogenów typu Vibrio cholerae-01 and o139) lub równoważne (op.25 testów) 1 op. gwarant
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  4. Unieważniona
    Część 4Test SMART II Antrax PA (do wykrywania B.anthracis wywołująca wąglik) lub równoważne (op.25 testów) 1 op. gwarant
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 5Test SMART II Antrax Spore (do wykrywania przetrwalników B.anthracis wywołująca wąglik) lub równoważne (op.25 testów) 1 op. gwarant
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  6. Unieważniona
    Część 6Test SMART II Botulinum Toxin (do wykrywania toksyny botulinowej ) lub równoważne (op.25 testów) 1 op. gwarant
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  7. Unieważniona
    Część 7Test SMART II Cholera 01 (do wykrywania V.cholerae wywołującą choleręj ) lub równoważne (op.25 testów) 1 op. gwarant
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  8. Unieważniona
    Część 8Test SMART II Rycin (do wykrywania toksyny rycyny ) lub równoważne (op.25 testów) 1 op. gwarant
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  9. Unieważniona
    Część 9Test SMART II Tularemia (do wykrywania F.tularensis wywołującą tularemię ) lub równoważne (op.25 testów) 1 op. gwarant
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  10. Unieważniona
    Część 10Test SMART II Y.ersinia pestis (do wykrywania pałeczek dżumy ) lub równoważne (op.25 testów) 1 op. gwarant
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  11. Unieważniona
    Część 11Kartridż do aparatu GeneXpert do wykrywania wirusa SARS-CoV-2, Xpert Xpress SARS CoV-2 ( op. 10szt) 10 op. gwarant
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  12. Unieważniona
    Część 12Wymazówka do pobierania wymazu z nosogardzieli w kierunku wirusa sars COV-2 przeznaczona do uzycia z kartridżem dpo aparatu GeneXpert do wykrywania wirusa Sars CoV-2 , Nosopharygeal sample collection kit for wiruses -Cephide SWAB/F-100 150
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa testów laboratoryjnych - WOFiTM/28/2026/TP

Zamawiający Wojskowy Ośrodek Farmacji i Techniki Medycznej (Celestynów, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Dostawa testów laboratoryjnych - WOFiTM/28/2026/TP”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 604 052 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaUnieważniono wszystkie 12 części postępowania. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

  • 2

    Postępowanie zostało przeprowadzone w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 2 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WOJSKOWY OŚRODEK FARMACJI I TECHNIKI MEDYCZNEJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 010043013

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

WOJSKA POLSKIEGO 57

1.5.2.)Miejscowość

Celestynów

1.5.3.)Kod pocztowy

05-430

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wofitm@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://wofitm.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/wofitm

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa testów laboratoryjnych - WOFiTM/28/2026/TP

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ebf353ac-f42c-4b59-91c9-2e3519eac467

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00188986

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00656996/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

2.2.14 Sprzęt pomiarowy i wyposażenie laboratoriów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00174376

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WOFiTM/28/2026/TP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

0 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Film Array BioThread Panel op. a’6 paneli 25 op gwarant

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

151223,25 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

FilmArray GI-panel odczyników do analizatora FilmArray Complete system op.a'6 paneli 2 op. gwarant

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

6930,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Test SMART II Cholera and Bengal (do wykrywania patogenów typu Vibrio cholerae-01 and o139) lub równoważne (op.25 testów) 1 op. gwarant

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

6142,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Test SMART II Antrax PA (do wykrywania B.anthracis wywołująca wąglik) lub równoważne (op.25 testów) 1 op. gwarant

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

6142,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Test SMART II Antrax Spore (do wykrywania przetrwalników B.anthracis wywołująca wąglik) lub równoważne (op.25 testów) 1 op. gwarant

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

6142,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Test SMART II Botulinum Toxin (do wykrywania toksyny botulinowej ) lub równoważne (op.25 testów) 1 op. gwarant

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

6142,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Test SMART II Cholera 01 (do wykrywania V.cholerae wywołującą choleręj ) lub równoważne (op.25 testów) 1 op. gwarant

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

6142,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Test SMART II Rycin (do wykrywania toksyny rycyny ) lub równoważne (op.25 testów) 1 op. gwarant

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

6142,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Test SMART II Tularemia (do wykrywania F.tularensis wywołującą tularemię ) lub równoważne (op.25 testów) 1 op. gwarant

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

6142,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Test SMART II Y.ersinia pestis (do wykrywania pałeczek dżumy ) lub równoważne (op.25 testów) 1 op. gwarant

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

6142,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kartridż do aparatu GeneXpert do wykrywania wirusa SARS-CoV-2, Xpert Xpress SARS CoV-2 ( op. 10szt) 10 op. gwarant

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

18217,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wymazówka do pobierania wymazu z nosogardzieli w kierunku wirusa sars COV-2 przeznaczona do uzycia z kartridżem dpo aparatu GeneXpert do wykrywania wirusa Sars CoV-2 , Nosopharygeal sample collection kit for wiruses -Cephide SWAB/F-100 150 szt. gwarant

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

1795,50 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

brak ofert

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

brak ofert

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

brak ofert

Sekcja 9

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

brak ofert

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

brak ofert

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

brak ofert

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

brak ofert

Sekcja 13

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

brak ofert

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

brak ofert

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

brak ofert

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 11)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

brak ofert

Sekcja 17

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 12)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

brak ofert

Sekcja 18

Informacje dodatkowe

Unieważnienie postępowania w zakresie wszystkich zadań : 1-12 z powodu braku ofert.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33696500-0Odczynniki laboratoryjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
604 052 zł
Próbka: 167 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
274 082 zł1 296 225 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 022 144 zł
Źródło próbki
CPV 33696500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
274 082 zł
Mediana
604 052 zł
Górny kwartyl
1 296 225 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.