Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Całodobowe dozorowanie oraz sprzątanie terenu wokół obiektów Domu Pomocy Społecznej w Radziechowicach w roku 2025-2026

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Radziechowicach (Radziechowice Pierwsze, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Całodobowe dozorowanie oraz sprzątanie terenu wokół obiektów Domu Pomocy Społecznej w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W RADZIECHOWICACH

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000311740

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Wspólna 2

1.4.2.)Miejscowość

Radziechowice Pierwsze

1.4.3.)Kod pocztowy

97-561

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.4.7.)Numer telefonu

446840821

1.4.8.)Numer faksu

446840821

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@dpsradziechowice.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.biuletyn.abip.pl/radziechowice

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-55286b73-bcbb-42be-ac35-0b05c6b795c6

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00188726

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-04-08

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00676415

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Całodobowe dozorowanie oraz sprzątanie terenu wokół obiektów Domu Pomocy Społecznej w Radziechowicach w roku 2025-2026

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiot zamówienia obejmuje

a) całodobowe dozorowanie i ochrona wszystkich obiektów Domu Pomocy Społecznej w Radziechowicach, w tym kontrola ruchu osobowego i pojazdów (wg ustalonych z Zamawiającym zasad) oraz obsługa urządzeń znajdujących się na portierni (w szczególności centrala p.poż) oraz odpowiednie dysponowanie kluczami – zgodne z procedurą Zamawiającego - CPV 98341140-8 b) całodobowa obsługa kotłowni olejowej wyposażonej w 2 kotły co o mocy: 460 kW oraz 620 kW. Osoby obsługujące kotłownię winni posiadać stosowne uprawnienia do obsługi kotłowni olejowej tj. kwalifikacje do wykonywania pracy na stanowisku eksploatacji w zakresie obsługi urządzeń wytwarzających , przetwarzających i zużywających ciepło oraz inne urządzenia energetyczne:  kotły parowe oraz wodne na paliwa płynne o mocy powyżej 50 kW wraz z urządzeniami pomocniczymi  aparatura kontrolno-pomiarowa i urządzenia automatycznej regulacji do urządzeń i instalacji wymienionych w pkt. 1 CPV 50721000-5 c) sprzątanie i utrzymanie porządku na terenie wokół obiektów DPS w tym również utrzymanie porządku na terenie wyznaczonym do składowania śmieci komunalnych - CPV 90910000-9, d) koszenie w sezonie letnim trawy na terenie i w obrębie ogrodzenia DPS Radziechowice, strzyżenie żywopłotu przed budynkami mieszkalnymi oraz wykaszanie trawy w przyległym rowie biegnącym wzdłuż drogi południowej przy ul. Wspólnej i wschodniej przy ul. Spacerowej- własnym sprzętem – powierzchnia ok. 2 ha (oprócz terenu byłego gospodarstwa pomocniczego), częstotliwość koszenia terenów zielonych, trzy razy w miesiącu, (co 10 dni),CPV 77314100-5, e) zimą usuwanie śniegu i lodu z głównych dróg wewnętrznych dochodzących do budynków mieszkalnych, magazynu, terapii zajęciowej, kuchni i podjazdów dla niepełnosprawnych oraz odpowiednie zabezpieczenie przed poślizgnięciem schodów podjazdów i dróg – CPV 90620000-9 f) współpraca oraz pomoc personelowi działów opiekuńczych w nagłych wypadkach, np. próba samowolnego oddalenia podopiecznego itp. 2. Wykonawca zapewni we własnym zakresie umundurowanie, środki BHP, dojazd do miejsca pracy, sprzęt do: przycinania, koszenia i odśnieżania oraz utrzymania porządku. 3. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za poprawność i jakość wykonanej usługi. Wymagana jest należyta staranność przy realizacji umowy. Ustalenia i decyzje dotyczące wykonywania zamówienia uzgadniane będą przez Zamawiającego z ustanowionym przedstawicielem Wykonawcy. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez Wykonawcę podczas wykonywania przedmiotu zamówienia. 4. Wykonawca musi zapewnić minimum 1 (jednego) pracownika ochrony całodobowo przez cały okres obowiązywania umowy 5. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę (w sposób określony w art. 22 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r.- Kodeks pracy) osób wykonujących co najmniej następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia: a) całodobowe dozorowanie i ochrona wszystkich obiektów, w tym kontrola ruchu osobowego i pojazdów oraz obsługa urządzeń znajdujących się na portierni; dysponowanie kluczami, b) całodobowa obsługa kotłowni olejowej, c) pomoc personelowi działów opiekuńczych w nagłych wypadkach, władających językiem polskim w mowie i piśmie. 8. Sposób dokumentowania zatrudnienia osób na podstawie umowy o pracę, uprawnienia zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez wykonawcę wymogów zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz rodzaj czynności niezbędnych do realizacji zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań zostały określone we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 2 do niniejszej SWZ. 9. Zamawiający zaleca dokonanie wizji lokalnej obiektu. W tym celu wykonawcy proszeni są o wcześniejszy kontakt z wyznaczonymi pracownikami zamawiającego. Wykonawca może zrezygnować z dokonania wizji lokalnej obiektu, ale nie może tym faktem uzasadniać błędnej oceny zakresu zamówienia. 10. Wykonawca poniesie wszelkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty.

3.9.)Główny kod CPV

98341140-8 - Usługi dozorowania

3.10.)Dodatkowy kod CPV

50721000-5 - Obsługa instalacji grzewczych

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

90910000-9 - Usługi sprzątania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-04-01 do 2026-03-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

TBW Sp z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7962929926

4.3.3.)Ulica

Żurawia 8

4.3.4.)Miejscowość

Pionki

4.3.5.)Kod pocztowy

26-670

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

367376,40 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00128055/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-03-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

367376,40 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dom Pomocy Społecznej w Radziechowicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radziechowice Pierwsze.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 98341140-8 (Usługi dozorowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.