Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Będków”

Zamawiający Gmina Będków (Będków, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Będków”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina BędkówBędków, Łódzkie (powiat Tomaszowski →)opublikowano 8 kwietnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 754 551 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA BĘDKÓW

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590647894

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Parkowa 3

1.4.2.)Miejscowość

Będków

1.4.3.)Kod pocztowy

97-319

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@bedkow.com.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bedkow.com.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-af3dfebb-eeea-4f6e-825c-a3db492ab023

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00188440

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-04-08

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00191561

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

„Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Będków”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi w miejscowości Rudnik
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Przebudowę drogi gminnej nr 116023E w miejscowość Rudnik o szerokości jezdni wynoszącej 4,50 mb na odcinku od km 0+000,00 do km 0+280,00 oraz do szerokości 5,00 mb na odcinku od km 0+280,00 do km 0+665,00;
2) Na przedmiotowym odcinku drogi przewiduje się wykonanie następujących robót:
a) Roboty pomiarowe,
b) Odtworzenie zniszczonych krawędzi i przywrócenie pierwotnej szerokości jezdni poprzez wykonanie odtworzenia podbudowy przy zastosowaniu warstw z kruszywa naturalnego stabilizowanego cementem o Rm2,5 Mpa gr. 15 cm oraz podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5 mm stabilizowanego mechanicznie gr. 20 cm.,
c) Mieszanka mineralno-bitumiczna asfaltowa w warstwie wyrównawczo-wiążącej
o grubości średniej 5 cm (125 kg/m2) AC 16W KR 1-2 wg PN-EN 13108-1:2006 lub równoważna poprzedzona skropieniem podbudowy emulsją asfaltową,
d) Mieszanka mineralno-bitumiczna asfaltowa w warstwie ścieralnej grubości średniej 4 cm AC 11S KR 1-2 wg PN-EN 13108-1:2006 lub równoważna poprzedzona skropieniem podbudowy emulsją asfaltową,
e) Wykonanie poboczy z kruszywa łamanego 0/31,5 mm stabilizowanego mechanicznie
gr. 15 cm,
f) Wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej wykonanego przedmiotu zamówienia w myśl przepisów ustawy z dnia 17 maja 1989 r. - Prawo geodezyjne
i kartograficzne,
g) wykonanie niezbędnych prób i pomiarów,
h) serwis przebudowanej drogi w okresie gwarancji w zakresie odpowiednim do postanowień gwarancyjnych oraz przepisów dotyczących rękojmi.

3.9.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45432112-2 - Kładzenie nawierzchni

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-11-28

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe INISET Piotr Motyl

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6090020853

4.3.4.)Miejscowość

Komorniki

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

539584,40 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00185230/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-09-23

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

539584,39 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
754 551 zł
Próbka: 216 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
362 593 zł2 178 397 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 815 804 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
362 593 zł
Mediana
754 551 zł
Górny kwartyl
2 178 397 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Będków prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Będków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.