Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
378 840 zł
Umowa zawarta
7 kwietnia 2026
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 168 510 zł – 378 840 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 125% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe osób skierowanych do realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa stadionu głównego przy ul. Sportowej 1 w Solcu Kujawskim (dokumentacja projektowo-kosztorysowa)

Zamawiający Gmina Solec Kujawski (Solec Kujawski, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa stadionu głównego przy ul. Sportowej 1 w Solcu Kujawskim (dokumentacja…”, wybierając ofertę wykonawcy Primtech Szymon Kita. Wartość umowy: 378 840 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina Solec KujawskiSolec Kujawski, Kujawsko-Pomorskie (powiat Bydgoski →)opublikowano 8 kwietnia 2026
Wartość umowy
378 840 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Primtech Szymon Kita (Tarnowskie Góry), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 378 840,00 zł (umowę zawarto 7 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 168 510,00 zł do 378 840,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

  • 5

    Wojciech Szczęsny - Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Solec Kujawski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092350702

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

23 Stycznia 7

1.5.2.)Miejscowość

Solec Kujawski

1.5.3.)Kod pocztowy

86-050

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

n.sieracka@soleckujawski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://mst-solec-kujawski.rbip.mojregion.info

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/soleckujawski

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa stadionu głównego przy ul. Sportowej 1 w Solcu Kujawskim (dokumentacja projektowo-kosztorysowa)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6f1cb0ad-64f5-486b-a823-2c85a2c2a859

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00188256

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00035423/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.9 Przebudowa stadionu głównego przy ul. Sportowej 1 w Solcu Kujawskim (dokumentacja projektowo-kosztorysowa)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00103398

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.271.3.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje : Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy wraz z rozbudową stadionu sportowego, budową budynku pawilonu sportowego oraz pozostałej infrastruktury technicznej w ramach zadania budżetowego: „Przebudowa stadionu głównego przy ul. Sportowej 1 w Solcu Kujawskim”, na którą w szczególności składają się:
1) inwentaryzacja terenu w zakresie niezbędnym dla prawidłowego zaprojektowania obiektów;
2) inwentaryzacja drzewostanu wraz z projektem zabezpieczeń i ewentualnym projektem wycinki;
3) opracowanie i dostarczenie Zamawiającemu do uzgodnienia projektu wstępnego;
4) konsultacje zaproponowanych rozwiązań z Zamawiającym;
5) wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej na podstawie zatwierdzonego przez Zamawiającego projektu wstępnego, w tym:
a) opracowanie projektu budowlanego (PB) wraz z określeniem zakresu robót budowlanych niezbędnych do wykonania, w tym:
 projektu zagospodarowania terenu (PZT),
 projektu architektoniczno-budowlanego (PAB),
 projektu technicznego (PT),
dla wszystkich branż objętych zamówieniem;
b) sporządzenie projektów branżowych związanych z usunięciem bądź przebudową w niezbędnym zakresie kolizji istniejących urządzeń z projektowanym obiektem;
c) opracowanie projektu wykonawczego (PW),
d) opracowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych w zakresie robót objętych projektem;
e) opracowanie części kosztowej zawierającej przedmiar robót oraz kosztorys inwestorski dla robót objętych projektem;
f) wykonania opracowań uzupełniających niezbędnych do uzyskania opinii, postanowień i decyzji wymaganych przez ustawę z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo budowlane;
6) uzyskanie wszystkich wymaganych prawem opinii, uzgodnień i sprawdzeń rozwiązań projektowych oraz dokumentów w zakresie wynikającym z przepisów prawa lub wymagań uprawnionych podmiotów uzgadniających projekty, w tym m.in.:
a) uzyskanie pozwolenia wodnoprawnego (jeżeli będzie wymagane),
b) uzyskanie zgody na badania archeologiczne itp. (jeżeli będzie wymagana),
c) uzyskanie zgody na wycinkę drzew kolidujących z inwestycją,
d) uzyskanie ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę lub uzyskanie skutecznego zgłoszenia wykonania robót budowlanych, jeżeli w toku realizacji umowy okaże się, że jest ono wymagane;
e) aktualizację warunków technicznych i/lub uzyskanie nowych warunków od gestorów sieci (woda, kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa, instalacja elektryczna, instalacja teletechniczna, sieć ciepłownicza) niezbędnych do zaprojektowania i/lub uporządkowania przyłączy technicznych oraz opracowanie projektu tych przyłączy.
7) uzgodnienie dokumentacji z PZLA (Polski Związek Lekkiej Atletyki) oraz KPZPN (Kujawsko Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej). Koszty uzgodnienia ponosi Wykonawca zgodnie z obowiązującymi w związkach i instytucjach uzgadniających procedurami,
8) czynny udział w postępowaniu przetargowym planowanym przez Zamawiającego na roboty budowlane wykonywane na podstawie zleconej niniejszym zamówieniem dokumentacji, poprzez udzielanie odpowiedzi na pytania Oferentów dotyczące rozwiązań projektowych oraz wprowadzenie ewentualnych zmian w dokumentacji projektowej wynikających z odpowiedzi na zadane pytania;
9) sprawowanie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych do dnia odbioru końcowego robót budowlanych.

4.5.3.)Główny kod CPV

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

168510,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

378840,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

378840,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Primtech Szymon Kita

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6452222848

7.3.3)Ulica

Sienkiewicza 4/6

7.3.4)Miejscowość

Tarnowskie Góry

7.3.5)Kod pocztowy

42-600

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

378840,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71240000-2Usługi architektoniczne, inżynieryj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Solec Kujawski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Solec Kujawski.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 378 840 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71240000-2 (Usługi architektoniczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Primtech Szymon Kita (Tarnowskie Góry). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.