Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

EOP.332.27.25 DOSTAWA OPON ZIMOWYCH DO POJAZDÓW NALEŻĄCYCH DO SP ZOZ WSPR W BIAŁYMSTOKU

Zamawiający SP ZOZ WSPR w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „EOP.332.27.25 DOSTAWA OPON ZIMOWYCH DO POJAZDÓW NALEŻĄCYCH DO SP ZOZ WSPR W BIAŁYMSTOKU”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: SP ZOZ WSPR w BiałymstokuBiałystok, Podlaskieopublikowano 8 kwietnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

SP ZOZ WSPR w Białymstoku

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 050622576

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Poleska 89

1.4.2.)Miejscowość

Białystok

1.4.3.)Kod pocztowy

15-874

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@wspr.bialystok.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pogotowie.bialystok.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-638538ea-5abe-44b6-bd3a-b9460f637ea7

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00188251

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-04-08

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00442461

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

EOP.332.27.25 DOSTAWA OPON ZIMOWYCH DO POJAZDÓW NALEŻĄCYCH DO SP ZOZ WSPR W BIAŁYMSTOKU

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania są dostawy opon zimowych do pojazdów należących do SP ZOZ WSPR w Białymstoku. Szczegółową charakterystykę produktów będących przedmiotem zamówienia oraz wymagane ilości określa „Formularz asortymentowo – cenowy” stanowiący załącznik do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

34350000-5 - Opony do pracy w lekkich i ciężkich warunkach

3.10.)Dodatkowy kod CPV

34351100-3 - Opony do pojazdów silnikowych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-15

4.2.)Okres realizacji zamówienia

5 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Handlopex S.A.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8130336843

4.3.4.)Miejscowość

Rzeszów

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

28489,26 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00482291/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-03-14

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

28489,26 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

SP ZOZ WSPR w Białymstoku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Białystok.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34350000-5 (Opony do pracy w lekkich i ciężkich warunkach). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.