Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
255 784 zł
Umowa zawarta
7 kwietnia 2026
Okres realizacji
do 11 maja 2026
Oferty w postępowaniu
13 ofertceny: 131 990 zł – 417 926 złodrzucone: 11wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 94% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena80%Termin gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa placów zabaw w miejscowościach Wyszebórz i Rosnowo

Zamawiający Gmina Manowo (Manowo, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa placów zabaw w miejscowościach Wyszebórz i Rosnowo”, wybierając ofertę wykonawcy SIMBA GROUP Sp. z o.o. Wartość umowy: 255 784 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Gmina ManowoManowo, Zachodniopomorskieopublikowano 8 kwietnia 2026
Wartość umowy
255 784 zł
Liczba ofert
13 ofert
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SIMBA GROUP Sp. z o.o. (Lublin), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 255 784,08 zł (umowę zawarto 7 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 13 ofert; ceny wahały się od 131 990,00 zł do 417 926,19 zł. Odrzucono 11 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 11 maja 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail