Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
140 166 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    106 969 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia publicznego jest sukcesywna dostawa mięsa wieprzowego i wołowego, w następujących ilościach: L.p. Nazwa j.m. Ilość 1. Wątroba wieprzowa kg 1100 2. Mięso wołowe gulaszowe kg 300 4. Karkówka wieprzowa b/k kg 100 5. Mięs
    Wędzonka sp. z o. o. Spółka Komandytowa· Myślenice
    Wartość umowy
    19 163 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia publicznego jest sukcesywna dostawa mięsa drobiowego, wg Wspólnego Słownika Zamówień: kod CPV 15112000-6, w następujących ilościach: L.p. Nazwa j.m. Ilość 1. Porcja rosołowa kg 1200 2. Mięso gulaszowe z kurczaka kg 50
    F.H. Markus Marek Krupa· Jaworzno
    Wartość umowy
    14 035 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
13 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa mięsa i wędlin do Zakładu Karnego w Cieszynie oraz Oddziału Zewnętrznego w Bielsku-Białej

Zamawiający Zakład Karny w Cieszynie (Cieszyn, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa mięsa i wędlin do Zakładu Karnego w Cieszynie oraz Oddziału Zewnętrznego w…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 140 166 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Zakład Karny w CieszynieCieszyn, Śląskie (powiat Cieszyński →)opublikowano 7 kwietnia 2026
Łączna wartość umów
140 166 zł
Liczba ofert
13 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    12 marca 2026

    Termin ofert: 20 marca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    07 kwietnia 2026

    5 ofert3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PPHU JOHN Paweł John (część 1); Wędzonka sp. z o. o. Spółka Komandytowa (część 2); F.H. Markus Marek Krupa (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 140 166,08 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 13 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail