Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
280 440 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    243 540 zł
    7 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    36 900 zł
    9 ofert
Oferty w postępowaniu
16 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji technicznych na rozbudowę dróg powiatowych nr 1763B i 1781B wraz z budową ścieżek pieszo-rowerowych.

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Siemiatyczach (Siemiatycze, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji technicznych na rozbudowę dróg powiatowych nr 1763B i 1781B wraz…”, wybierając ofertę wykonawcy Pracownia Projektowa Lutow Mateusz. Łączna wartość umów: 280 440 zł. Złożono 16 ofert.

Łączna wartość umów
280 440 zł
Liczba ofert
16 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 lutego 2026

    Termin ofert: 12 lutego 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 kwietnia 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Pracownia Projektowa Lutow Mateusz za łącznie 280 440,00 zł.

  • 3

    KryteriaGłównym kryterium oceny ofert była cena.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail