Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 059 890 zł
Umowa zawarta
2 kwietnia 2026
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena80%Deklarowany czas reakcji na realizację zgłoszenia w przypadku awarii20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

USŁUGA CZYSZCZENIA SEPARATORÓW, OSADNIKÓW ORAZ USUWANIA AWARII SIECI KANALIZACYJNYCH I STUDZIENEK REWIZYJNYCH

Zamawiający Wojskowa Akademia Techniczna (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „USŁUGA CZYSZCZENIA SEPARATORÓW, OSADNIKÓW ORAZ USUWANIA AWARII SIECI KANALIZACYJNYCH I…”, wybierając ofertę wykonawcy SEPARATOR SERVICE Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 059 890 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Wojskowa Akademia TechnicznaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 3 kwietnia 2026
Wartość umowy
1 059 890 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 stycznia 2026

    Termin ofert: 26 stycznia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 kwietnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SEPARATOR SERVICE Sp. z o.o. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 059 889,62 zł (umowę zawarto 2 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

  • 5

    Wykonawca złożył najlepszą ofertę z trzech złożonych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail