Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
308 012 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    58 254 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    249 758 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%Jakość40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa podstawowych środków czystości dla potrzeb szpitala

Zamawiający Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej Im.prof.antoniego Kępińskiego w Jarosławiu (Jarosław, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa podstawowych środków czystości dla potrzeb szpitala”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 308 012 zł. Złożono 5 ofert.

Łączna wartość umów
308 012 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: CENTRALA TECHNICZNO-HANDLOWA JONTEX S.C. PAWEŁ I PIOTR SMEREKA (część 1); PWJ SEKUNDA & SOBUŚ Sp. z o.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 308 012,20 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Zamawiający udziela zamówienia w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SPECJALISTYCZNY PSYCHIATRYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ IM.PROF.ANTONIEGO KĘPIŃSKIEGO W JAROSŁAWIU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000296638

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Tadeusza Kościuszki 18

1.5.2.)Miejscowość

Jarosław

1.5.3.)Kod pocztowy

37-500

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.7.)Numer telefonu

16 621 46 11

1.5.8.)Numer faksu

16 621 24 45

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@spzozjaroslaw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://spzozjaroslaw.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://pcm.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa podstawowych środków czystości dla potrzeb szpitala

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7da55ce1-8bc1-45bf-b894-69456f341e0f

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00182188

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00030984/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa podstawowych środków czystości, drobnego sprzętu gospodarczego dla potrzeb szpitala, ręczników systemowych, papieru toaletowego, ręczników systemowych wraz z dzierżawa dozowników

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00136360

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP-3502/05/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

309805,94 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Krem do rąk glicerynowy 100 ml 720 szt.
2 Środek do udrażniania rur 500 g w żelu 3 szt.
3 Mydło toaletowe w kostce 100g 2300 szt.
4 Pasta BHP 0,5 kg 130 szt.
5 Płyn do mycia naczyń 0,5 l 30 szt.
6 Proszek do szorowania 0.5 kg 350 szt.
7 Krem do golenia 65 g 90 szt.
8 Pędzle do golenia 60 szt.
9 Maszynki do golenia 2 ostrza 1x użytku 450 szt.
10 Gąbka do naczyń wyposażona jednostronnie w włóknine szorujacą do usuwania mocno przywartych zanieczyszczeń wym. 60-70 x 90-110 mm gr. 25-30 mm 80 szt.
11 Gąbka do szorowania jednostronnie posiada pad z agresywnym środkiem szlifujacym ,przeznaczony do bardzo mocnych zabrudzeń. Pad gabki zgrzewany ( nieklejony ) Wymiary 7cm x 15 cm x wys. 4,5 cm 200 szt.
12 Końcówka mopa duża sznurkowa 10 szt.
13 Mopy z drążkiem + wiadro z sitem 10 szt.
14 Przepychacze gumowe 4 szt.
15 Rękawice gospodarcze powlekane nitrylem ,ścieg 13, zakończone ściagaczem o zwiekszonej odporności na scieranie, zwiekszona odporność na smary i oleje zgodne z normami EN 388 oraz EN 420 700 par
16 Rękawice gumowe gospodarcze 4 par
17 Szczotki drewniane do szorowania z kijem /ryżowe/ 30 szt.
18 Szczotki ryżowe bez kija 5 szt.
19 Szczotka klozetowa 80 szt.
20 Szczotka włosiana drewniana dł. 35 cm z kijem 50 szt.
21 Szczotka zmiotka +szufelka 70 szt.
22 Kije drewniane do szczotek drewnianych 70 szt.
23 Ścierki do naczyń domowe o wym. 51x34 cm 250 szt.
24 Czyściki gąbczaste nie rysujące powierzchni 450 szt.
25 Ścierki do podłogi dobrze wchłaniające wodę o wym 45x60 cm 5 szt.
26 Worki czarne na śmiecie poj. 60 l a = 50 szt 2400 opak
27 Worki na śmiecie czarne poj. 35 l.a= 50 szt. 50 opak
28 Worki polietylenowe czarne o wym. 900x1200 gr.0,08 12000 szt.
29 Worki niebieskie 800x1100 gr 0,08 mm 7000 szt.
30 Worki żółte o wym 800x1100 cm gr. 0,08 mm 9000 szt.
31 Worki polietylenowe żółte o poj. 60 l gr. 0.08 mm 100 szt.
32 Worki polietylenowe niebieskie o poj. 60 l , gr. 0,08 mm 100 szt.
33 Zmywaki metalowe szorstkie 50 szt.
34 Żarówki 100 WAT 10 szt.
35 Żarówki 40 WAT 10 szt.
36 Żarówki 60 WAT 10 szt.
37 Żarówki 75 WAT 10 szt.
38 Środek emulsja do nabłyszczabia i konserwacji wykładzin PCV poj.750 ml 20 szt.
39 Środek emulsja do nabłyszczania i konserwacji podłóg z drewna o poj. 750 ml 20 szt.
40 Rękawice foliowe 1x użytku a=100 szt 300 opak
41 Środek do konserwacji mebli 250 ml spray 30 szt.
42 Środek w płynie do mycia i konserwacji parkietu poj.750 ml 12 szt.
43 Proszek do prania rzeczy kolorowych 100 kg.
44 Muchozol w areozolu 5 szt.
45 Preparat pleśniobojczy o poj. 0,5 l 20 szt.
46 Kostka do 40 gWC 40 szt.
47 Szampon uniwersalny do mycia wlosów o poj. 1 litr 30 szt.
48 Worki niebieskie wiązane tasiemką 120 l 1600 szt.
49 Worki niebieskie 60 l wiązane tasiemką 2000 szt.
50 Środek w plynie do mycia paneli 750 ml 5 szt.
51 Worki polietylenowe brazowe o poj 60 l, gr 0,08 mm 100 szt.
52 Worki brązowe polietylenowe o wym. 800x1100 cm , gr 0,08 mm 1400 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39224000-8 - Miotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzaju

4.5.5.)Wartość części

70358,27 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Mydło w płynie z gliceryną w karnistrach 5 l wykonanych z tworzywa HDPE z podziałką 0,5-5l ., przeznaczone do wszystkich rodzajów skóry , nie wywołujący reakcji alergicznych posiadający świeży zapach kwiatowy , pH 5,5 550 szt.
2 Skoncentrowany płyn do mycia naczyń w karnistrach 5 l skład: 5-15% anionowych składników powierzchniowo czynnych, mniej niż 5% niejonowych składników powierzchniowo czynnych , z kompozycją zapachową , zawierający konserwanty i glicerynę, zapach lemon lub podobny 160 szt.
3 Papier toaletowy w małej rolce. Wykonany z wyselekcjonowanej 2 warstwowej makulatury w kolorze białym. Gramatura minimum 2x16g/m2. Długość rolki 55 mb- 500 odcinków, średnica tulei 4,20 cm , szerokość rolki 9,40 cm, średnica rolki 12,5-13 cm. Sposób pakowania nie więcej niż 48 rolek w opakowaniu zbiorczym, oraz nie więcej niż 8 rolek w opakowaniu jednostkowym 30 000 szt.
4 Ręcznik jednorazowego użytku , kuchenny dwuwarstwowy z czystej celulozy, biały, szerokość rolki 220-230 mm, długość listka 220-230 mm Rolka o długosci 19,80 m do 20,70 mb powinna zawierac 90 listków recznika o gramaturze 2x22 g/m2 Srednica rolki 140-145 mm 26 000 szt.
5 Ręcznik papierowy w roli wykonany z czystej 2 warstwowej czystej celulozy w technologii TAED lub Dry Tech zwiększającej chłonność i wytrzymałość w stanie mokrym Gramatura 2x18g/m2, kolor biały ,długość rolki 100mb , szerokość rolki 20 cm, średnica zewnętrzna roki 18,5 cm. Rolka ręcznika nie powinna posiadać perforacji oraz być odpowiednia do zastosowania z dozownikiem z pozycji nr 6. co powinni byc jednoznacznie potwierdzone w karcie technicznej produktu 3 900 szt.
6 Dzierżawa dozowników do ręczników w roli Dozownik posiadający system dozowania pojedynczych listków ręcznika, długość odcinanego listka ręcznika 23-25 cm. Wymiary dozownika 36-38 cm wysokość, 32-34 cm szerokość, 21-23 cm głębokość . Dozownik wykonany z wytrzymałego tworzywa ABS w kolorze białym .wyposażony w górnej części w okienko pozwalajace kontrolować poziom wkładu. Dodatkowo dozownik powinien posiadać nadrukowany piktogram z instrukcja dozowania ręcznika w widocznym miejscu na czołowej stronie dozownika Dozownik powinien być przystosowany do dozowania ręczników z pozycji Nr 5 60 szt na miesiąc x 12 miesięcy czas dzierżawy = 720 szt. szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

33760000-5 - Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33763000-6 - Ręczniki papierowe do rąk

33711900-6 - Mydło

4.5.5.)Wartość części

239447,67 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

58253,81 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

58253,81 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

58253,81 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CENTRALA TECHNICZNO-HANDLOWA JONTEX S.C. PAWEŁ I PIOTR SMEREKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7921005800

7.3.3)Ulica

ul. Kasztelańska 1A

7.3.4)Miejscowość

Jarosław

7.3.5)Kod pocztowy

37-500

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

58253,81 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

249758,39 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

249758,39 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

249758,39 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PWJ SEKUNDA & SOBUŚ Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8151800151

7.3.3)Ulica

Sonina 493G

7.3.4)Miejscowość

Sonina

7.3.5)Kod pocztowy

37-100

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

249758,39 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39800000-0Środki czyszczące i polerujące
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
263 296 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
144 751 zł1 034 182 zł
Rozstęp międzykwartylowy
889 431 zł
Źródło próbki
CPV 39800000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
144 751 zł
Mediana
263 296 zł
Górny kwartyl
1 034 182 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej Im.prof.antoniego Kępińskiego w Jarosławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jarosław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 308 012 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39800000-0 (Środki czyszczące i polerujące). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: CENTRALA TECHNICZNO-HANDLOWA JONTEX S.C. PAWEŁ I PIOTR SMEREKA (Jarosław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.