Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
402 235 zł
Umowa zawarta
31 marca 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 402 235 zł – 557 643 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Profilowanie dróg gruntowych na terenie miasta Siedlce

Zamawiający Miasto Siedlce (Siedlce, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Profilowanie dróg gruntowych na terenie miasta Siedlce”, wybierając ofertę wykonawcy Korund Maciej Maliszewski. Wartość umowy: 402 235 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Miasto SiedlceSiedlce, Mazowieckieopublikowano 2 kwietnia 2026
Wartość umowy
402 235 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 lutego 2026

    Termin ofert: 13 marca 2026 08:45
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 kwietnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Korund Maciej Maliszewski (Podnieśno).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 402 234,60 zł (umowę zawarto 31 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 402 234,60 zł do 557 642,64 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

  • 5

    Postępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail