Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Materiały opatrunkowe

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku (Brzesko, Małopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Materiały opatrunkowe”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 659 981 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000304355

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Tadeusza Kościuszki 68

1.4.2.)Miejscowość

Brzesko

1.4.3.)Kod pocztowy

32-800

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.4.7.)Numer telefonu

14 66 21 437

1.4.8.)Numer faksu

14 66 21 155

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@spzoz-brzesko.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.spzoz-brzesko.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00181554

2.2.)Data ogłoszenia

2026-04-01

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00172071

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-04-03 10:00 Po zmianie: 2026-04-08 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-04-03 10:30 Po zmianie: 2026-04-08 10:30

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-05-02 Po zmianie: 2026-05-07

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141110-4Opatrunki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
659 981 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
220 562 zł998 784 zł
Rozstęp międzykwartylowy
778 223 zł
Źródło próbki
CPV 33141110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
220 562 zł
Mediana
659 981 zł
Górny kwartyl
998 784 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Brzesko.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141110-4 (Opatrunki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.