Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
196 800 zł
Umowa zawarta
30 marca 2026
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 196 800 zł – 682 650 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie projektanta40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowej, architektoniczno-budowlanej i technicznej ścieżek rowerowych, w ramach zadania: Poprawa mobilności w Gminie Barczewo

Zamawiający Gmina Barczewo (Barczewo, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowej, architektoniczno-budowlanej i technicznej ścieżek…”, wybierając ofertę wykonawcy Eicon Sp. z o. o. Wartość umowy: 196 800 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina BarczewoBarczewo, Warmińsko-Mazurskie (powiat Olsztyński →)opublikowano 1 kwietnia 2026
Wartość umowy
196 800 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Eicon Sp. z o. o. (Piaseczno), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 196 800,00 zł (umowę zawarto 30 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 196 800,00 zł do 682 650,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

  • 5

    Postępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 2 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail