Dostawa traktora z osprzętem: kosiarką bijakową na pantografie oraz kosiarką bijakową z koszem
Zamawiający Gminne Przedsiębiorstwo Społeczne sp. z o.o. (Czerwonak, Wielkopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa traktora z osprzętem: kosiarką bijakową na pantografie oraz kosiarką bijakową z…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 250 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=89, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,6 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyAnaliza wprowadzonych zmian
- 1
Przedmiotem zamówienia jest dostawa traktora wraz z kosiarką bijakową na pantografie oraz kosiarką bijakową z koszem dla Gminnego Przedsiębiorstwa Społecznego w Czerwonaku.
- 2
Wymagane jest złożenie przedmiotowych środków dowodowych wskazanych w pkt 4 rozdziału III SWZ.
- 3
Jeśli wymagane dokumenty są w języku obcym, należy je złożyć wraz z tłumaczeniem na język polski.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gminne Przedsiębiorstwo Społeczne sp. z o.o. |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 387915283 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Leśna 8 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Czerwonak |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 62-004 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL418 - Poznański |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | anna.chmielina@o2.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | gps-czerwonak.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Inna działalność
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00180904 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-04-01 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00171894 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.8. | Wykaz przedmiotowych środków dowodowych Przed zmianą | opis rozwiązań równoważnych – jeżeli wykonawca przewiduje ich zastosowanie (w przypadku, o którym mowa w Rozdziale III ust. 4 SWZ oraz dokumenty na potwierdzenie równoważności zastosowanych rozwiązań (jeżeli są konieczne do wykazania równoważności) – w przypadku wspólnego ubiegania się wykonawców o udzielenie zamówienia dokumenty te składane są wspólnie Po zmianie: przedmiotowe środki dowodowe wskazane w pkt 4 rozdziału III - w przypadku wspólnego ubiegania się wykonawców o udzielenie zamówienia dokumenty te składane są wspólnie. Jeśli przedmiotowe środki dowodowe są sporządzone w języku obcym przekazuje się je wraz z tłumaczeniem na język polski. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-04-03 11:00 Po zmianie: 2026-05-08 11:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-04-03 11:15 Po zmianie: 2026-05-08 11:15 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.