Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
427 789 zł
Umowa zawarta
1 kwietnia 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Oczyszczanie pasa drogowego dróg powiatowych wraz z utrzymaniem zieleni na terenie miasta Mława

Zamawiający Powiat Mławski (Mława, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Oczyszczanie pasa drogowego dróg powiatowych wraz z utrzymaniem zieleni na terenie miasta…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Usług Agrotechniczno-Sanitarnych „Agrosan” Sp. z o.o. Wartość umowy: 427 789 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Powiat MławskiMława, Mazowieckie (powiat Mławski →)opublikowano 1 kwietnia 2026
Wartość umowy
427 789 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 marca 2026

    Termin ofert: 19 marca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 kwietnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Usług Agrotechniczno-Sanitarnych „Agrosan” Sp. z o.o. (Mława), mikrofirma.

  • 2

    UmowaSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 427 789,17 zł. Oferenci powinni kalkulować swoje oferty, uwzględniając ten budżet.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

  • 5

    Przedmiotem zamówienia jest oczyszczanie pasa drogowego dróg powiatowych oraz utrzymanie zieleni na terenie miasta Mława. Obejmuje to m.in. sprzątanie ulic, usługi sadzenia roślin i okrzesywanie drzew.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIAT MŁAWSKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130377735

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Władysława Stanisława Reymonta 6

1.5.2.)Miejscowość

Mława

1.5.3.)Kod pocztowy

06-500

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@powiatmlawski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiatmlawski.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/powiatmlawski

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Oczyszczanie pasa drogowego dróg powiatowych wraz z utrzymaniem zieleni na terenie miasta Mława

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ad02f203-0b7c-44d3-84a6-f05cb87aca0c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00180857

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00062444/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 Oczyszczanie pasa drogowego dróg powiatowych wraz z utrzymaniem zieleni na terenie miasta Mława

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00150950

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OR.272.1.3.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na oczyszczaniu pasa drogowego dróg powiatowych wraz z utrzymaniem zieleni na terenie miasta Mława.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90611000-3 - Usługi sprzątania ulic

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

77340000-5 - Usługi okrzesywania drzew oraz przycinania żywopłotów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

427789,17 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

427789,17 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

427789,17 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Usług Agrotechniczno-Sanitarnych „Agrosan” Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5691750805

7.3.3)Ulica

Płocka 104

7.3.4)Miejscowość

Mława

7.3.5)Kod pocztowy

06-500

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

427789,17 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90610000-6Usługi sprzątania i zamiatania ulic
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
865 234 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
392 496 zł3 145 274 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 752 778 zł
Źródło próbki
CPV 90610000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
392 496 zł
Mediana
865 234 zł
Górny kwartyl
3 145 274 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Mławski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mława.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 427 789 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90610000-6 (Usługi sprzątania i zamiatania ulic). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Usług Agrotechniczno-Sanitarnych „Agrosan” Sp. z o.o. (Mława). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.