Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: AT COMPUTERS S.C. JAKUB MROCZKOWSKI, BARTŁOMIEJ MROCZKOWSKI

Wartość umowy
474 598 zł
Umowa zawarta
30 marca 2026
Okres realizacji
45 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, w tym specjalistycznego sprzętu komputerowego i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

Zamawiający Gmina Miedziana Góra (Miedziana Góra, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, w tym specjalistycznego sprzętu…”, wybierając ofertę wykonawcy AT COMPUTERS S.C. JAKUB MROCZKOWSKI, BARTŁOMIEJ MROCZKOWSKI. Wartość umowy: 474 598 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
474 598 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 stycznia 2026

    Termin ofert: 10 lutego 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 kwietnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: AT COMPUTERS S.C. JAKUB MROCZKOWSKI, BARTŁOMIEJ MROCZKOWSKI (Pobiedziska), wspólnie z: AT COMPUTERS S.C. JAKUB MROCZKOWSKI, BARTŁOMIEJ MROCZKOWSKI.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 474 597,96 zł (umowę zawarto 30 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 45 dni.

  • 5

    Postępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy, co oznacza uproszczoną procedurę, ale nadal wymaga spełnienia formalnych wymogów.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miedziana Góra

1.3.)Oddział zamawiającego

Gm Miedziana Góra

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291010323

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Urzędnicza 18

1.5.2.)Miejscowość

Miedziana Góra

1.5.3.)Kod pocztowy

26-085

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@miedziana-gora.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.miedziana-gora.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://miedziana-gora.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, w tym specjalistycznego sprzętu komputerowego i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f505e5d9-8f5c-4b9f-a586-93a08f98d250

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00180631

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00048617/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Projekt cyberbezpieczny samorząd

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Przedmiot zamówienia jest współfinansowany w ramach projektu #CyberBezpieczna Miedziana Góra - zwiększenie poziomu bezpieczeństwa informacji w jednostkach organizacyjnych Gminy Miedziana Góra.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00082594

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RLKS.271.3.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

308943,09 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, w tym specjalistycznego sprzętu komputerowego i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”.
Urządzenia, ich parametry i cechy użytkowe oraz instalacja, specyfikacja, wymagania jakościowe i warunki gwarancji zostały szczegółowo określone w załączniku nr 1 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia _ Specyfikacji Technicznej (dalej jako OPZ)
Przedmiot zamówienia obejmuje następujące zadania:
a) Zadanie 1- Dostawa:
- serwera wraz z systemem operacyjnym , licencjami i oprogramowaniem bazodanowym dla Urzędu Gminy w Miedzianej Górze (1 sztuka)
- serwera wraz z systemem operacyjnym , licencjami dla GOPS Miedziana Góra (1 sztuka)

b) Zadanie 2 – Dostawa:
- NAS urządzenie do przechowywania kopii zapasowych dla Urzędu Gminy w Miedzianej Górze (1 sztuka).

c) Zadanie 3 – Dostawa:
- przełączników sieciowych - switche zarządzalne dla Urzędu Gminy w Miedzianej Górze (3 sztuki)

d) Zadanie 4 – Dostawa:
- kluczy U2F dla Urzędu Gminy w Miedzianej Górze (90 sztuka)
- kluczy U2F dla Urzędu Gminy w Miedzianej Górze(GOPS) (10 sztuk)

e) Zadanie 5 – Dostawa:
- centralnego zasilacza UPS dla Urzędu Gminy w Miedzianej Górze (1 sztuka)

f) Zadanie 6 – Dostawa:
- UPS dla Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej (GOPS) do potrzymania zasilania serwerów. (1 sztuka)
- zasilania awaryjnego UPS dla GOPS ( dla komputerów stacjonarnych) (9 sztuk).

4.5.3.)Główny kod CPV

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48821000-9 - Serwery sieciowe

48820000-2 - Serwery

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

35120000-1 - Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa

72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

474597,96 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

474597,96 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

474597,96 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
AT COMPUTERS S.C. JAKUB MROCZKOWSKI, BARTŁOMIEJ MROCZKOWSKI

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: AT COMPUTERS S.C. JAKUB MROCZKOWSKI, BARTŁOMIEJ MROCZKOWSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

777 325 09 61

7.3.3)Ulica

Józefa Kostrzewskiego 16

7.3.4)Miejscowość

Pobiedziska

7.3.5)Kod pocztowy

62-010

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

474597,96 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

32420000-3Urządzenia sieciowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
905 683 zł
Próbka: 65 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
314 745 zł2 974 680 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 659 935 zł
Źródło próbki
CPV 32420000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
314 745 zł
Mediana
905 683 zł
Górny kwartyl
2 974 680 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miedziana Góra prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Miedziana Góra.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 474 598 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32420000-3 (Urządzenia sieciowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AT COMPUTERS S.C. JAKUB MROCZKOWSKI, BARTŁOMIEJ MROCZKOWSKI (Pobiedziska). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.