„Wykonywanie remontów bieżących oraz oznakowania pionowego i poziomego na drogach gminnych na terenie miasta Piława Górna”.
Zamawiający Gmina Piława Górna (Piława Górna, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonywanie remontów bieżących oraz oznakowania pionowego i poziomego na drogach…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 549 477 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=6781, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyKluczowe informacje o wykonaniu umowy
- 1
ZakresWybrano ofertę firmy Zakład Usługowo - Produkcyjny Drogownictwo Dariusz Lis (Ząbkowice Śląskie).
- 2
ZakresZamówienie realizowane jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 2 ustawy, o wartości poniżej progów unijnych, ale powyżej 130 000 zł.
- 3
ZakresPrzedmiotem zamówienia są bieżące remonty dróg gminnych oraz oznakowanie pionowe i poziome w Piławie Górnej. Obejmuje to naprawy nawierzchni ulic i chodników oraz wykonanie oznakowania zgodnie z przepisami.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Piława Górna |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 890717852 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Piastowska 69 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Piława Górna |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 58-240 |
| 1.4.4.) | Województwo | dolnośląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL517 - Wałbrzyski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 74 832 49 28 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@pilawagorna.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://www.pilawagorna.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-ee7c570b-3e82-411a-a883-322a603a0a10 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00180611 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-04-01 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00165588 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Wykonywanie remontów bieżących oraz oznakowania pionowego i poziomego na drogach gminnych na terenie miasta Piława Górna”. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | „Wykonywanie remontów bieżących oraz oznakowania pionowego i poziomego na drogach gminnych na terenie miasta Piława Górna”. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-04-22 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2026-02-28 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Zakład Usługowo - Produkcyjny Drogownictwo Dariusz Lis |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8870001111 |
| 4.3.3.) | Ulica | Żeromskiego0 16a |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Ząbkowice Śląskie |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 57-200 |
| 4.3.6.) | Województwo | dolnośląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 300000,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00210197/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-02-28 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 93696,72 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.