Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
209 400 zł
Umowa zawarta
16 marca 2026
Okres realizacji
100 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 209 400 zł – 322 875 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont dróg REMONTEREM na terenie gminy Iława

Zamawiający Gmina Iława (Iława, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont dróg REMONTEREM na terenie gminy Iława”, wybierając ofertę wykonawcy PHU Dragon Iwona Łukaszuk. Wartość umowy: 209 400 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina IławaIława, Warmińsko-Mazurskie (powiat Iławski →)opublikowano 31 marca 2026
Wartość umowy
209 400 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PHU Dragon Iwona Łukaszuk (Pasłek), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 209 400,00 zł (umowę zawarto 16 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 209 400,00 zł do 322 875,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 100 dni.

  • 5

    Zamówienie realizowane jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 2 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail