Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 809 080 zł
Umowa zawarta
31 marca 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 1 809 080 zł – 2 392 933 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi gminnej ul. Jeziornej wraz z budową kanału technologicznego.

Zamawiający Gmina Miastko (Miastko, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi gminnej ul. Jeziornej wraz z budową kanału technologicznego”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Drogowe Roman Jereczek. Wartość umowy: 1 809 080 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina MiastkoMiastko, Pomorskie (powiat Bytowski →)opublikowano 31 marca 2026
Wartość umowy
1 809 080 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Drogowe Roman Jereczek (Przyborzyce), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 809 080,20 zł (umowę zawarto 31 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 1 809 080,20 zł do 2 392 932,68 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

  • 5

    Przedmiot zamówienia obejmuje również roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli, instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych oraz roboty w zakresie konstruowania i wykonywania nawierzchni dróg.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miastko

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 770979536

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Grunwaldzka 1

1.5.2.)Miejscowość

Miastko

1.5.3.)Kod pocztowy

77-200

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL636 - Słupski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

marcelina.wolska@um.miastko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.miastko.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/um_miastko

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa drogi gminnej ul. Jeziornej wraz z budową kanału technologicznego.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c492c8af-75e1-4c63-8bc6-5cf80326f9eb

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00178981

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00028428/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Modernizacja drogi gminnej ulica Jeziorna w Miastku - etap II

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00127679

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WIiGP.271.11.2026.MW

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na rozbudowie ul. Jeziornej w Miastku na odcinkach: od Km 0+490,00 do Km 1+079,33 (dz. 1/8 126/1 obr. ew. jeden) o długości ok. 589,33 mb oraz od Km 1+079,33 do Km 1+109,33 (dz. 1/12 obr. ew. jeden) o długości ok. 30 mb obejmujące wykonanie: jezdni o nawierzchni bitumicznej, chodników (z wyniesionymi przejściami dla pieszych), miejsc postojowych, utwardzonych, zjazdów o nawierzchni betonowej (kostka polbruk, płyty ażurowe), zieleni (w tym nasadzeń drzew), kanału technologicznego (o długości 596,8 m wraz z 10 studniami) zgodnie z dokumentacją projektową opisującą przedmiot zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1809080,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2392932,68 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1809080,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Drogowe Roman Jereczek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8421333298

7.3.4)Miejscowość

Przyborzyce

7.3.5)Kod pocztowy

77-100

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1809080,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miastko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Miastko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 809 080 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45230000-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Drogowe Roman Jereczek (Przyborzyce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.