ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Usługi cateringowe na potrzeby Politechniki Białostockiej w 2026r. - ZK-DZP.262.11.2026

Zamawiający Politechnika Białostocka (Białystok, Podlaskie) prowadził postępowanie „Usługi cateringowe na potrzeby Politechniki Białostockiej w 2026r. - ZK-DZP.262.11.2026”. Termin składania ofert minął 8 kwietnia 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Politechnika BiałostockaBiałystok, Podlaskieopublikowano 31 marca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 355 583 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
8 kwietnia 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Jakość i estetyka próbek dań40%Jakośc i estetyka probek dań40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    31 marca 2026

    Termin ofert: 8 kwietnia 2026 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    12 maja 2026

    4 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia są usługi cateringowe na potrzeby Politechniki Białostockiej w 2026 roku, obejmujące przygotowywanie i dowożenie posiłków.

  • 2

    ZakresOferty należy składać do 8 kwietnia 2026 roku do godziny 10:00.

  • 3

    ZakresKomunikacja z zamawiającym odbywa się elektronicznie przez Platformę Zakupową Marketplanet: https:/pb.ezamawiajacy.pl/.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail