Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
12 528 zł
Umowa zawarta
26 marca 2026
Okres realizacji
58 dni
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz uczniów niepełnosprawnych do specjalistycznych placówek oświatowych od 8 kwietnia 2026 roku do 26 czerwca 2026 roku

Zamawiający Miasto Orzesze (Orzesze, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów niepełnosprawnych do specjalistycznych placówek oświatowych od 8 kwietnia…”, wybierając ofertę wykonawcy TRANSMARKO Marek Masny. Wartość umowy: 12 528 zł.

Zamawiający: Miasto OrzeszeOrzesze, Śląskie (powiat Mikołowski →)opublikowano 31 marca 2026
Wartość umowy
12 528 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 marca 2026

    1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    07 lipca 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TRANSMARKO Marek Masny (Katowice), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 12 528,00 zł (umowę zawarto 26 marca 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 58 dni.

  • 4

    Zamawiający udziela zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail