Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
202 495 zł
Umowa zawarta
31 marca 2026
Okres realizacji
445 dni
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 202 495 zł – 458 544 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę budynku komunalnego w Stobiernej”.

Zamawiający Gmina Trzebownisko (Trzebownisko, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „„Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę budynku komunalnego w Stobiernej””, wybierając ofertę wykonawcy PWARCH SP. z o.o. Wartość umowy: 202 495 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina TrzebowniskoTrzebownisko, Podkarpackie (powiat Rzeszowski →)opublikowano 31 marca 2026
Wartość umowy
202 495 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PWARCH SP. z o.o. (Łańcut), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 202 494,90 zł (umowę zawarto 31 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 202 494,90 zł do 458 544,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 445 dni.

  • 5

    Postępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym (art. 275 pkt 1 ustawy).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Trzebownisko

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690582157

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Trzebownisko 976

1.5.2.)Miejscowość

Trzebownisko

1.5.3.)Kod pocztowy

36-001

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 17 77 13 700

1.5.8.)Numer faksu

+48 17 77 13 719

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

poczta@trzebownisko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://trzebownisko.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/trzebownisko

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę budynku komunalnego w Stobiernej”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a6e7b466-804a-4fbb-be4a-f15ad4481678

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00178110

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00050182/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Budowa budynku komunalnego w Stobiernej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00121596

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BR.271.1.8.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu, opracowania dokumentacji projektowej budowlanej i wykonawczej, uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę oraz pełnienie nadzoru autorskiego na budowę budynku komunalnego w Stobiernej.
2. Zakres rzeczowy dokumentacji projektowej: zaprojektowanie kompleksu obiektu komunalnego z częściami: przychodnia/ cześć komunalna/ garaże OSP/ budynek OSP/ Miejsca Doraźnego Schronienia wraz z zagospodarowaniem terenu.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 1 do SWZ tj. załączniku nr 1 i nr 2 do projektowanych postanowień umownych.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

202494,90 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

458544,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

202494,90 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PWARCH SP. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8151811841

7.3.3)Ulica

UL. PODWALE

7.3.4)Miejscowość

Łańcut

7.3.5)Kod pocztowy

37-100

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

202494,90 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

445 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 500 zł
Próbka: 245 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
139 102 zł390 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 142 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
139 102 zł
Mediana
225 500 zł
Górny kwartyl
390 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Trzebownisko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Trzebownisko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 202 495 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PWARCH SP. z o.o. (Łańcut). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.