Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
324 720 zł
Umowa zawarta
26 marca 2026
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 324 720 zł – 479 700 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Dodatkowy termin gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Remont poradni POZ w Mogilnie w ramach projektu: FENX.06.01-IP.03-0001/23”

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Mogilno, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont poradni POZ w Mogilnie w ramach projektu: FENX.06.01-IP.03-0001/23”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Handlowo-Usługowa Hurt-Pol Małgorzata Kluź. Wartość umowy: 324 720 zł. Złożono 6 ofert.

Wartość umowy
324 720 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

8 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Handlowo-Usługowa Hurt-Pol Małgorzata Kluź (Radom), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 324 720,00 zł (umowę zawarto 26 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 324 720,00 zł do 479 700,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

  • 5

    Zamawiający to Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mogilnie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

1.3.)Oddział zamawiającego

Dział ZP

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092358112

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Tadeusza Kościuszki 10

1.5.2.)Miejscowość

Mogilno

1.5.3.)Kod pocztowy

88-300

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL617 - Inowrocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@mpcz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spzoz-mogilno.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/spzoz_mogilno

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Remont poradni POZ w Mogilnie w ramach projektu: FENX.06.01-IP.03-0001/23”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-719c7d87-927c-4eff-a291-5860b01c22b3

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00177967

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00036078/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.1.1 „Remont poradni POZ w Mogilnie” w ramach projektu Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) ”Nr projektu

FENX.06.01-IP.03-0001/23

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”, realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego na podstawie umowy nr FENX.06.01-IP.03-0001/23-00/1374/2024/17 zawartej w dniu 27.03.2024 r.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00103134

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1/TP/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont poradni POZ Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Mogilnie. Postępowanie prowadzone jest w ramach projektu „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) Nr projektu: FENX.06.01-IP.03-0001/23.”Szczegółowy opis zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) – stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

324720 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

479700 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

324720 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Handlowo-Usługowa Hurt-Pol Małgorzata Kluź

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9481059105

7.3.3)Ulica

Tartaczna 16/18b

7.3.4)Miejscowość

Radom

7.3.5)Kod pocztowy

26-600

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

324720 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mogilno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 324 720 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Handlowo-Usługowa Hurt-Pol Małgorzata Kluź (Radom). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.