Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 690 000 zł
Umowa zawarta
26 marca 2026
Okres realizacji
18 miesiące
Oferty w postępowaniu
14 ofertceny: 1 690 000 zł – 7 945 947 złodrzucone: 10wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Działania adaptacyjne na terenie Świecia w kier. reten. wód polegające na bud. zb. i ziel. reten. w Przechowie oraz zw.zdoln.reten.zb. Mały Blankusz – Część I: Działania adaptacyjne w obsz. Przechowo

Zamawiający Gmina Świecie (Świecie, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Działania adaptacyjne na terenie Świecia w kier. reten. wód polegające na bud. zb. i…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Hemar Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 690 000 zł. Złożono 14 ofert.

Zamawiający: Gmina ŚwiecieŚwiecie, Kujawsko-Pomorskie (powiat Świecki →)opublikowano 30 marca 2026
Wartość umowy
1 690 000 zł
Liczba ofert
14 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Hemar Sp. z o.o. (Świecie), mała firma.

  • 2

    UmowaSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 1 690 000,00 zł. Należy uwzględnić ten budżet przy kalkulacji oferty.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 14 ofert; ceny wahały się od 1 690 000,00 zł do 7 945 947,21 zł. Odrzucono 10 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 18 miesiące.

  • 5

    Postępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy. Szczegóły dotyczące wymagań formalnych i procedur znajdują się na platformie zakupowej zamawiającego.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail